Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Dobra nigdy za wiele, czyli Drużyny Ambasadorów.

niedziela, 22 maja 2016

Drużyna Ambasadorów to akcja prowadzona przez blogerki, które mają szansę wesprzeć wybrany przez siebie cel. Bardzo chciałam  dołączyć do tej akcji i sprawić radość innym.
Udało się! 

Nie jestem w tym temacie osamotniona, wiem, że wielu z Was również chętnie pomaga i wspiera akcje charytatywne. To niesamowite, że w naszych czasach, codziennej rutynie, wyścigu szczurów, znajdujemy czas dla innych, często nieznajomych, w odległym miejscu.
Nie jest to domeną wszystkich, ale miło ich spotkać na swojej drodze:

"Oczywiście że warto poświęcać swój czas i pomagać innym. Tego typu akcje łączą ludzi w jedność. Dla mnie to szansa na to aby choć w maleńki sposób wywołać czyjś uśmiech na twarzy, a to sprawia że uśmiech pojawia się też u mnie :). Jeśli pomaga się i daje się szczęście innym to ono wraca do nas z podwójną siłą. " - Anna #ZastrzykDobra

"Zawsze warto pomagać innym, bo przecież może przyjść moment, w którym my również takiej pomocy będziemy potrzebować. Dziś możne łatwo przeoczyć ten wpis lub wyciągniętą rękę na ulicy, ale nie możemy zapominać, że ludzkość opiera się na współpracy. " - Maria #ZastrzykDobra

"Jestem za takimi akcjami i z chęcią się przyłączyłam . Swój czas warto poświęcać dla innych bo może tak być że i my będziemy potrzebować pomocy". Patrycja #ZastrzykDobra

AKCJA DRUŻYNY AMBASADORÓW. 

Akcja przygotowana została przez Fundacje Aby Żyć w ramach Kampanii "Pneumokokom mówimy: Szczepimy!", której celem jest podniesienie świadomości na temat szczepień, zakażeń pneumokokowych oraz stworzenie miejsca przyjaznego do rozmów dla rodziców.  Na platformie istnieje forum poruszające różnorodne tematy związane z rodzicielstwem, można tam poznać opinie innych oraz zadać pytanie ekspertom, a przede wszystkim poszerzyć swoją wiedzę na temat bakterii popularnie nazywanych pneumokokami. W związku z wprowadzeniem od roku 2017 populacyjnych szczepień pneumokokowych, warto na bieżąco śledzić portal, bo jak sami piszecie potrzeba jest duża:

"Tak warto o tym mówić warto uświadamiać ludzi na czym polega szczepienie. Co zyskuje dzięki temu. A co możne się stać nie szczepiąc. Czasami nie wiedza jest gorsza od świadomych decyzji." Aneta #ZastrzykDobra

"Moim zdaniem powinno rozwiać wszelkie wątpliwości apropo szczepień, powiedzieć jasno jakie są za i przeciw. Prawda jest taka że sama zastanawiałam się nad tym jak zaszczepić swoje dziecko." Magdalena #ZastrzykDobra

"Szczepienia są ważne, bo warto chronić swoje pociechy przed różnymi czynnikami zewnętrznymi. Zawsze warto zapobiegać niż leczyć. Myślę że warto poszerzać wiedzę na ten temat." Anna#ZastrzykDobra

W akcji Drużyny Ambasadorów biorą udział 4 blogerki i ich drużyny:  
Każda blogerka wybrała cel, na który zostanie przekazana ewentualna wygrana w wysokości 5 tys. zł. Drużyna, którą mam zaszczyt prowadzić "Zastrzyk Dobra" wspiera doposażenie świetlicy w Domu Dziecka w Skopaniu. Dzieci z ośrodka z wielką nadzieją oraz zaangażowaniem wspierają naszą drużynę.
Nie może więc i zabraknąć Ciebie!
Przyłącz się do nas i wspólnie dajmy powód do radości. Liczę na Was!   HARMONOGRAM AKCJI:
   
  9 maja – rozpoczyna się nabór do drużyn. Osoby, które chcą wziąć udział w akcji mogą się zgłaszać do końca jej trwania, tzn. do 26 czerwca br. Osoby te muszą widnieć w galerii członków drużyny, która jest prowadzona przez ambasadorkę oraz muszą brać czynny udział w akcji.

  Jeżeli chcesz przyłączyć się do naszej drużyny Zastrzyk Dobra.  Wyrażam chęć przystąpienia do naszej drużyny wysyłając zgodę na publikację swojego zdjęcia (zdjęcie profilowe lub zdjęcie z nazwą naszej drużyny) w albumie drużyny, możecie dodać w komentarzu swoje zdjęcie, napisać w wiadomości prywatnej na fb Mama do sześcianu lub wysłać na mamadosześcianu@wp.pl.  Wszystkie zdjęcia na czas akcji znajdują się w galerii Drużyna Zastrzyk Dobra.

  9 – 22 maja –  w tym czasie członkowie drużyny muszą wymyślić logo, hasło oraz pomóc ambasadorce w stworzeniu unikalnego wpisu na blogu. Najwięcej punktów zdobędzie ten wpis, który otrzyma na naszej tablicy najwięcej polubień.

  Nazwa naszej drużyny: Zastrzyk Dobra
  Nasze hasło:  Szczepimy, bo kochamy i razem zwyciężamy!
  Nasze logo:  Stworzone przez dzieci z Domu Dziecka :)
  Logo drużyny
  22 – 29 maja – stworzenie piosenki drużyny. Piosenka będzie tworzona spontanicznie, każdy z członków będzie dopisywał wers piosenki w komentarzu pod postem informującym o zadaniu na fp ambasadorki. Dodatkowe punkty drużyna może otrzymać za formę audio/video piosenki.

  KONKURS "W rytmie dobra!"

  Chciałam zaprosić Was to wspólnego muzykowania i konkursu "W rytmie dobra". Aktywnie uczestnicz w tworzeniu piosenki/hymnu naszej drużyny i nagraj w formie audio lub wideo. Najlepsza propozycja zostanie nagrodzona kartą podarunkową o wartości 50 zł do Smyka lub Empiku. Więcej informacji w regulaminie konkursu REGULAMIN.
  http://mamadoszescianu.blogspot.com/2016/05/konkurs-w-rytmie-dobra.html
  22 maja – 26 czerwca – w tym czasie punktowana będzie aktywność poszczególnych członków drużyn na fanpage’u Szczepimy, forum i platformie e-learningowej.
  Na forum możecie dyskutować tematy ciąży, rozwoju, zdrowia oraz wychowania dzieci. Każdy uczestnik może komentować, jednak musi pamiętać, aby podpisywać swoje wypowiedzi nazwą naszej drużyny wówczas zdobywa dla niej punkty. #ZastrzykDobra.WARUNEK KONIECZNY.
  Pamiętaj Twoja aktywność jest bardzo cenna i możne być na wagę radości dzieci, do których dotrze pomoc finansowa w kwocie 5 tys. złotych :)

  KONKURS "Dla najaktywniejszych" 

  Dla aktywnych uczestników przewidziane są nagrody m.in. kata podarunkowa o nominale 100zł, nagrody rzeczowe oraz gwarantowane książeczki dla wszystkich uczestników. Zajrzyj do regulaminu i zapraszam do aktywnego udziału. REGULAMIN.

  http://mamadoszescianu.blogspot.com/2016/05/konkurs-dla-najaktywniejszych.html

  PUNKTACJA w rywalizacji Drużyn Ambasadorów:
  Zadanie 1.
  Stworzenie drużyny, a w jej ramach (dodatkowo):
  – Nazwa – 1 pkt
  – Logo – 2 pkt
  – Piosenka/hymn  – 3 pkt.
  *Dodatkowe 3 punkty można dostać za nagranie piosenki w formie audio/video.
  – Hashtag/Hasło – 1 pkt
  – Wyznaczenie celu (niepunktowane)
  – Liczba osób w drużynie (4,3,2 lub 1 pkt). Największa liczebnie drużyna otrzymuje 4 pkt, najmniejsza -1 pkt.
  Zadanie 2.
  Stworzenie unikalnego artykułu dot. pneumokoków. Punktowanie odbędzie się na zasadzie zebrania jak największej liczby polubień pod postem na fp Szczepimy. Do zdobycia 1-4 pkt.
  Zadanie 3.
  Aktywność na Facebooku – TOP FAN. Punkty będą przyznawane według aktywności uczestników należących do poszczególnych drużyn. Po zsumowaniu punktów poszczególnych fanów należących do danej drużyny może otrzymać od 2-8 pkt.
  Zadanie 4.
  Aktywność na forum. Punkty będą przyznawane według aktywności uczestników należących do poszczególnych drużyn. Po zsumowaniu punktów poszczególnych fanów należących do danej drużyny, otrzyma ona od 2 -8 pkt.
  Zadanie 5.
  Aktywność na platformie e-learningowej. Punkty będą przyznawane według aktywności uczestników należących do poszczególnych drużyn. Po zsumowaniu punktów poszczególnych fanów należących do danej drużyny, otrzyma ona od 1-10 pkt.
  Dodatkowo, na Facebooku, forum i platformie wyróżnimy po jednej osobie, która była najaktywniejsza i otrzyma ona dodatkowe 5 pkt dla swojej drużyny.

  Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!
  Mama do sześcianu :)

  6 komentarzy:

  1. #Zastrzykdobra to wspaniała inicjatywa jedtem całym sercem za 😘

   OdpowiedzUsuń
  2. #Zastrzykdobra to wspaniała inicjatywa jedtem całym sercem za 😘

   OdpowiedzUsuń
  3. Super akcja! trzymam kciuki, mam nadzieję, że Wam się uda!

   OdpowiedzUsuń

  Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia