Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

DIY: Świąteczna kartka jajo.

sobota, 19 marca 2016


Święta, święta coraz bliżej warto w szaleństwie przygotowań znaleźć czas również na własnoręczne wykonanie kartek świątecznych. Ponieważ nie mogłam się ostatecznie zdecydować nad jedną technikę plastyczną, wykorzystałam kilka propozycji. Efekt sami oceńcie, pamiętając, że to moja pierwsza tak poważna twórczość ;)
Potrzebne materiały:
- kartka z bloku technicznego kolorowego A3- fioletowa
- tektura kolorowa falista - brokatowa żółta
- papier ksero - niebieski, jasno pomarańczowy, biały
- papier techniczny - ciemnozielony
- marszczona bibuła - czarna
- filc - żółty i jasnozielony
- płatki kosmetyczne - białe

Narzędzia:
- nożyczki,
- klej do papieru i uniwersalny wodoodporny

Kartkę techniczną składamy na pół i wycinamy kształt jaja. Następnie w przedniej stronie wycinany ramkę również w kształcie jaja, która podklejamy w całości tekturą falistą.


Wycinamy po trzy warstwy płatków stokrotek i sklejamy w części środkowej. Dwie wykańczamy żółtym kółkiem filcowym, natomiast trzecią składamy na pół.


Z zielonego filcu oraz papieru technicznego wycinany dwa rodzaje liści.

Metodą quilling przygotowujemy dodatkowe ozdoby naszej pisanki. Paski około 3-4 mm zwijamy na wykałaczce i dokładnie sklejamy na końcu.
 Czarną bibułę zwijamy, a z płatków kosmetycznych wycinamy baziowe kotki.

Wszystkie ozdoby naklejamy klejem uniwersalnym i gotowe :) Wesołych Świąt!

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!
Mama do sześcianu :)

1 komentarz:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia