Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

"Przyroda w kadrach małolatów"

sobota, 30 kwietnia 2016

Zapraszamy na kolejny wpis specjalny w ramach projektu "Mały przyrodnik". Tematem kwietnia  była "Przyroda w obiektywie Małego Przyrodnika". Zadanie przyjemne, do którego moje dzieciaki podeszły z wielkim entuzjazmem. Niestety wiosna tego roku jest bardzo kapryśna, zimna, śnieżna i mało słoneczna. Do tego cała trójka naraz chciała pstrykać zdjęcia i często nasze plenery kończyły się awanturą.


Jako obiekt naszych fotografii wybraliśmy rozbudzające się do życia rośliny.
KWIATY WIOSENNE:
Szafran wiosenny (Crocus vernus)
Knieć błotna (Caltha palustris)
Pierwiosnek wyniosły  (Primula elatior)
Fiołek (Viola )
Mniszek pospolity(Taraxacum officinale)
Mniszek pospolity(Taraxacum officinale)
Sasanka (Pulsatilla)

Podbiał pospolity (Tussilago farfara)

Tulipany - królowe wiosny

KRZEWY i DRZEWA:
Forsycja (Forsythia Vahl)
Magnolia (Magnolia) Na koniec modrzew i ciekawy okaz grzyba: Ostatnie dni kwietnia zaskoczyły obfitymi opadami śniegu :)

26 kwietnia 2016 roku

Wpis powstał projektu: 

http://www.kreatywnymokiem.pl/2015/06/may-przyrodnik-czerwcowe-robaki-owady-i.html

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!
Mama do sześcianu :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia