Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Kupujemy podręczniki szkolne.

poniedziałek, 18 lipca 2016

Wakacje w pełni, ale jestem osobą, która nie lubi odkładać spraw na ostatnią chwilę. Wraz ze zbliżającym się początkiem nowego roku szkolnego odbywa się coroczny najazd na księgarnie. Rodzice biegają z karteczkami od jednej do drugiej nerwowa szukając podręczników, w między czasie kupując jeszcze plecaki i inne szkolne przybory. Książki to nie towar szybko psującym się i można je nabyć spokojnie, przeglądając różne ofert i porównując ceny. Warto pamiętać, że z podręcznikami jest tak, jak z wczasami, im kupisz je wcześniej tym więcej zaoszczędzisz.

Darmowe podręczniki, jeszcze nie dla wszystkich.

Reforma szkolnictwa zapewniająca darmowe podręczniki szkolne dla wszystkich uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych jest wprowadzana etapowo. W zeszłym roku darmowe książki do nauki otrzymały dzieci w klasach I, II i IV szkoły podstawowej oraz I klasy gimnazjum. W roku szkolnym 2016/2017 podręcznikami z dotacji państwowej objęte zostaną kolejne roczniki, czyli uczniowie klas III i V klas podstawowych oraz II gimnazjum. Dopiero w przyszłym roku komplet darmowych podręczników otrzymają wszyscy uczniowie polskich szkół podstawowych i gimnazjalnych. Warto pamiętać jednak, że uczniowie otrzymują nowe ćwiczenia na każdym etapie nauczania, ale podręczniki są używane przez wcześniejsze roczniki i znajdują się w spisie szkolnym. Po zakończaniu klasy uczeń jest zobowiązany oddać podręczniki niezniszczony, nadający się do dalszej eksploatacji. Podręczniki dotowane mają służyć uczniom przez okres kolejnych 3 lat. Jedynym kosztem, którym obciążeni są rodziców dotyczy zakupu podręczników do nauki przedmiotów nieobowiązkowych takich jak etyka czy religia. Oczywiście pozostała wyprawkę, czyli pomoce plastyczne, plecaki, piórniki itp. również pokrywają rodzice.

Rodzice mogą również ubiegać się o dofinansowanie zakupu podręczników w ramach programu "Wyprawka szkolna". Kryteria przyznawania dofinansowania znajdziecie na stronie MEN.Gdzie szukać tanich podręczników szkolnych? 

W sieci możemy znaleźć mnóstwo portali oferujących książki i podręczniki, ale ja chciałabym przybliżyć Wam jeden z nich, który ostatnio odkryłam. Klikając trafiłam do na stronę Taniej książki i ... wsiąkłam. Z pewnością dla większości z Was znana już księgarnia internetowa, ale wszystkich innym zapraszam do odwiedzin. Oczyścicie znajdziecie tam mnóstwo książek, a w szczególności zachęcam do zajrzenia do zakładki Książki do 9 zł, gdzie za kilka złotych możecie nabyć tytuły z różnych dziedzin, ale o tym możne innym razem. Wracając do kompletowania wyprawki szkolnej na stronach księgarni znajdziecie  wszystkie niezbędne rzeczy - artykuły papiernicze, plecaki, piórniki i podręczniki szkolne.
Założenie konta trwało dosłownie chwilkę, bez zbędnych formalności. Po wybraniu zakładki "Podręczniki" wybieramy szkołę, klasę, przedmiot i szukamy odpowiedniego tytułu. Księgarnia ma w swoim asortymencie szeroką gamę podręczników z różnych wydawnictw w promocyjnych i konkurencyjnych cena. Wysyłkę podręczniki możemy zamówić poczta, kurierem lub odebrać osobiście w ponad 8500 punktach. Zakup powyżej 299 zł zapewnia nam darmowa wysyłkę oraz możliwość ratalnej zapłaty.
Podsumowując oszczędzasz czas i pieniądze, a księgarnia zapewnia dostęp do szerokiej gamy produktów szkolnych w jednym miejscu.

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

  Biorę udział w wyzwaniu - Dziecinne ...

11 komentarzy:

 1. U nas na szczęście dostajemy darmowe podręczniki. Po wakacjach syn idzie do drugiej klasy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pozostaje jeszcze podręcznik i ćwiczenia do religii lub etyki.

   Usuń
 2. Jak nie było jeszcze darmowych, zawsze zamawiałam internetowo, szybko, pod drzwi, nie trzeba dźwigać - bo to trochę waży:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za to lubię właśnie zakupy podręczników przez internet.

   Usuń
 3. Fajnie, że powstają takie portale - to na pewno spore odciążenie dla domowego budżetu. Tego typu wydatki jeszcze przed nami, ale domyślam się (i pamiętam z własnego dzieciństwa), że nie są to małe kwoty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlatego warto korzystać z promocji i szukać okazji cenowych :)

   Usuń
 4. Też zawsze wcześniej kompletowałam wyprawkę szkolną,nie lubiłam odkladac na poźniej

  OdpowiedzUsuń
 5. Też zawsze wcześniej kompletowałam wyprawkę szkolną,nie lubiłam odkladac na poźniej

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak jeszcze chodziłam do szkoły to uwielbiałam te szkolne zakupy i nigdy nie zostawiałam tego na ostatnią chwile ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak chodzilam do szkoly to nic mnie tak nie cieszyło jak zakupy szkolne. Wszystko takie ładne, nowe :)

  OdpowiedzUsuń
 8. u nas dopiero z początkiem wrzesnia

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia