Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Odkryj swoje ojcostwo z Tato.Net

sobota, 23 grudnia 2017


       Grudzień to miesiąc, który szczególnie wiążę się z rodziną i właśnie z jego początkiem ruszyła ogólnopolska kampania społeczna inicjatywy Tato.Net.
     
     Dużo mówi się o instynkcie macierzyńskich, wydano wiele poradników dla matek, prężnie działają fora, na których kobiety mogą wymieniać się doświadczeniami i radami. Mężczyźni w tej kwestii do tej pory często byli pozostawieni sami sobie. Niestety we współczesnych rodzinach nadal ojcowie odsuwani są od odpowiedzialnego i świadomego rodzicielstwa. Matka jako opiekunka ogniska domowego, ojciec jako ten, który zarabia i utrzymuje rodzinę. Taki wzorzec, w ostatnich czasach zdecydowanie uległ weryfikacji, ale nadal w tym temacie jest wiele do zrobienia. Nie jest to łatwy proces, ale dla właściwego rozwoju dzieci należy podjąć ten trud. Każdy się chyba ze mną zgodzi, że matka i ojciec powinny pełnić dopełniające się role w wychowaniu dziecka, dla jego prawidłowego rozwoju.
       Z takim również przesłaniem już od 2004 roku funkcjonuje inicjatywa Tato.Net, która inspiruje ojców do zaangażowania się wychowanie swoich pociech. Główne przesłanie akcji mówi, że “Zawsze można być lepszym ojcem”, niezależnie od sytuacji rodzinnej, zawodowej, czy ilości dzieci, należy starać się, aby jak najpełniej wypełniać rolę ojca. W ramach inicjatywy funkcjonuje strona internetowa, prowadzone są szkolenia i warsztaty dla ojców w Polsce i poza jej granicami. Działania Tato.Net zainspirowały również do powstawania lokalnych klubów wspierających pozytywne wzorce ojcostwa. Obecnie na stronie http://tato.net udostępniona została bezpłatna publikacja w formie e-booka oraz 3 rozdziały audiobooka pt: "Wspólne odkrywanie świata", która zawiera wskazówki dla każdego taty mającego dzieci w wieku szkolnym. Lektura pomoże stać się nie tylko lepszym ojcem, ale też przyjacielem dziecka. Autor książki, Ken Canfield w 15 rozdziałach podpowiada m.in.:
jak godzić rolę ojca z pracą zawodową,
kiedy działać, a kiedy zachować spokój,
co niszczy, a co buduje trwałą więź z dzieckiem,
czego potrzebują z Twojej strony dzieci w wieku szkolnym.
Bezpłatnie materiały można pobrać po zapisaniu się do biuletynu Tato.Net.


Być może widzieliście już kinowy i telewizyjny spot informacyjny. Czy sądzicie, że takie kampanie są potrzebne w dzisiejszych czasach?
Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

13 komentarzy:

 1. Myślę, że przyda się niejednemu tatusiowi :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wydawało by się, że w XXI wieku nie trzeba nikomu tłumaczyć, że bycie ojcem to nie tylko zarabianie na rodzinę, ale przede wszystkim aktywna obecność w życiu dzieci. Ale niestety dawne wzorce mają się dobrze, więc takie kampanie są potrzebne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawa kampania, pewnie niejednemu się przyda. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przyda się niejednemu tacie:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ciekawa inicjatywa, rozumiem że ma za zadanie wspierać ojców I uświadamiać im że są równie ważni jak mama.

  OdpowiedzUsuń
 6. Szampana piccolo,
  Brokatu na czoło,
  Uśmiechu na twarzy,
  Szampańskiej zabawy,
  Życzeń serdecznych,
  Wspomnień najlepszych
  oraz braku kaca
  kiedy w Nowym Roku pamięć wraca....  Szczęścia w Nowym Roku ! :* Buziaki ! ;*

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia