Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Książkowe nowości w szkolnej biblioteczce domowej

niedziela, 30 września 2018


     W dzisiejszych czasach ponoć wszystkie informacje można znaleźć w internecie. Wychodząc z tego założenia książki, encyklopedie, czy słowniki powinny zniknąć z rynku wydawniczego. 
    Na szczęście tak nie jest i nieustannie pojawiają się nowe książki edukacyjne, które pozwalają usystematyzować i uzupełniać zdobywane wiadomości. Wielu szkołach podręczniki uczniowie mogą zostawić w szafkach, i chwała im za to, a dzięki rozbudowanej domowej biblioteczce uczniowie mogą w zaciszu domowym poszerzać swoją wiedzę.
     W naszym domu książki wypadają z półek, wypełniają każdą dostępną przestrzeń, a ja nadal z manią uzupełniam nasze zbiory o kolejne nowości wydawnicze. Prawda jest taka, że jak dziecko nie będzie miało prostego dostępu do książek, to po nie nie sięgnie. Jak się potknie o książę, to może weźmie ją do rąk i zacznie czytać.

 Albumy, encyklopedie  

     Zgłębiaj fascynujący świat nauki, historii możemy korzystać z różnorakich pozycji - encyklopedii powszechnej, tj. starająca się ująć całą ludzką wiedzę oraz tematycznych dostosowanych do odbiorcy. Encyklopedie dla dzieci są bogato ilustrowane i stanowią przystępne źródło w postaci zbioru artykułów hasłowych. Dzięki przejrzystemu układowi w łatwy sposób umożliwiają odszukanie oraz przyswojenie wiadomości. W naturalny sposób rozbudzają zainteresowania najmłodszych i mogą stanowić olbrzymią pomoc w nauce szkolnej.

Czytaj więcej - Polska. Moja ojczyzna. Rodzinna encyklopedia ilustrowana


Słownik ortograficzny
 
     Słowniki ortograficzne zawierający informacji o prawidłowej pisowni w danym języku. Najczęściej słowniki prezentują zarówno zasady pisowni i interpunkcji, jak i zawierają alfabetyczny wykaz haseł. Pisownia dla wielu uczniów stanowi olbrzymi problem, dlatego posiadanie w domu słownika ortograficznego dostosowanego do wieku odbiorcy jest niezmiernie ważne. Dla najmłodszych idealnym rozwiązaniem będą słowniki atrakcyjne wizualnie o prostym i przejrzystym układzie.
 

     
Kalendarze,  organizery, notatniki 

     W na tłoku codziennych szkolnych obowiązków łatwo można się pogubić, dlatego ważne jest kształtowanie prawidłowej organizacji i podsuwanie ciekawych rozwiązań. Obecnie na rynku można znaleźć wiele kalendarzy szkolnych dla młodszych i starszych uczniów, dla dziewczynek i nieco rzadziej dla chłopców. Układ dostosowany do potrzeb uczniów - plany lekcji, ważniejsze terminy szkolne oraz bogactwo dodatkowych materiałów zapewniają, że każdy znajdzie swój idealny planer. Taki kalendarz z ciekawą szatą graficzną oraz tematyką może stać się również wspaniałym pamiętnikiem.Inne nasze książki edukacyjne:

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Szkolnik superdziewczyny

Wielka Księga Robali - Yuval Zommer

Wielka Księga Ssaków - Yuval Zommer

Tu jesteśmy

Angielski dla dzieci. Piosenki Kapitan Nauka


Z jakich pomocy korzystają Wasi uczniowie?


 Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia