Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Polska. Moja ojczyzna. Rodzinna encyklopedia ilustrowana

wtorek, 2 października 2018


     W czasie tegorocznych wakacji odwiedziliśmy wiele ciekawych miejsc i pojawiło się równie wiele pytań na temat naszej ojczyzny. Wówczas pojawił się projekt zakupy nowej książki dla najmłodszych, która ukazywałaby najistotniejsze wiadomości oraz ciekawostki na temat Polski.

Autor: praca zbiorowa
Wydawnictwo: Multico
Data wydania: 14.08.2018
Liczba stron: 176
Oprawa: twarda
 Cena: 45,00 zł
    Rodzinna encyklopedia ilustrowana Polska. Moja ojczyzna, to wiedza o państwie polskim w pigułce. Treści zostały podzielone na 5 rozdziałów głównych. Na początek łyk najistotniejszych wiadomości o naszej ojczyźnie - położenie, symbole narodowe, język ojczysty, waluta, ustrój polityczny, czyli to co każdy Polak powinien wiedzieć. W drugim rozdziale  przedstawiono sylwetki wielkich Polaków, którzy na przełomach wieków rozsławiali nasz kraj. W kolejnym z rozdziałów poznajemy podział administracyjny i przemierzamy Polskę województwo po województwie. Bardzo interesujące wiadomości na temat tradycji ludowych znajdziemy w ostatniej części - tradycyjna kuchnia, stroje ludowe, muzyka i sztuka różnych regionów oraz ogrom ciekawostek. Na końcu książki znajdziemy również quizy z pytaniami do każdego z rozdziałów.   
     Wszystkie wiadomości przedstawione zostały przystępnie, a kolorowa i bogata szata graficzna sprawia, że książkę czyta się bardzo przyjemnie. Encyklopedia Polska. Moja ojczyzna jest bardzo pomocna w szukaniu odpowiedzi na wiele pytań oraz inspiruje do poznawania naszego kraju.

Jakie jest Wasze ulubione miejsce w Polsce?  

 
Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia