Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Turystyczna Rodzinka 2019

środa, 29 maja 2019


Ogólnopolskiego Konkursu "Turystyczna Rodzinka"nieanalizowany jest od 2011 roku w ramach promocji turystyki rodzinnej. 

Po raz kolejny zachęcam do rodzinnego podróżowania i udziału w konkursie, którego celami są: 

 - promocja spędzania czasu wolnego w sposób aktywny,
- zachęcenie rodzin do wspólnego systematycznego
- uprawiania turystyki i krajoznawstwa w różnych formach,
- popularyzowanie zdobywania odznak turystycznych i krajoznawczych,
- kształtowanie poszanowania dla przyrody i postaw proekologicznych. *

     Nasze małe podsumowanie wypraw w 2018 roku możecie zobaczyć w poście Z Dzienniczka Wypraw Rodzinnych 2018.
     Przed nami jeszcze wiele ciekawych miejsc do zwiedzenia, jednak zobaczymy na co pozwoli czas, którego w tym roku mamy wyjątkowo mało.

Do zobaczenia na szlakach turystycznych!

Dla zainteresowanych kilka istotnych informacji.

W konkursie mogą wziąć udział rodziny wspólnie uprawiające turystykę, które:

1. Zgłoszą w terminie do 30.08.2019 roku do biura Zarządu Głównego PTTK na adres ZG PTTK ul. Senatorska 11, 00-075 Warszawa lub na adres mailowy: poczta@rodzina.pttk.pl chęć uczestnictwa w nim (karta do pobrania ze strony www.rodzina.pttk.pl),

2. Odbędą w terminie do 30 grudnia 2019 roku, co najmniej 8 wycieczek turystycznych, jedno- lub wielodniowych, pieszych, kolarskich, kajakowych itp.

3. Opiszą przebieg wycieczek, potwierdzą ich przebieg w obiektach zlokalizowanych na trasie i w ciekawy sposób odzwierciedlą go w specjalnie przez siebie przygotowanym Dzienniczku Wypraw Rodzinnych. Wśród 8 wycieczek: co najmniej 2 należy odbyć po najbliższej okolicy (gminie, powiecie), co najmniej 2 na terenie województwa, pozostałe wg uznania.

4. Prześlą Dzienniczki Wypraw Rodzinnych na adres w/w do 15 stycznia 2020.


Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.rodzina.pttk.pl

* Regulamin TURYSTYCZNA RODZINKA 2019


Jakie miejsca polecacie na wypad rodzinny?


 Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał.
 Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!


4 komentarze:

 1. Świetny projekt. Najlepiej jest zwiedzać wyjątkowe zakątki świata z własną rodziną i dzielić z nimi to szczęście. Wiele rodzin szczególnie chwali sobie wakacje na Florydzie. Na naszym blogu można dowiedzieć się wszystkich informacji na temat wyjazdu, noclegu oraz tego co warto tam zobaczyć. Stany Zjednoczone kuszą wielu swoją kulturą, jednak Floryda to wyjątkowe miejsce nie tylko pod względem kulturowym, ale i pod względem krajobrazowym.

  OdpowiedzUsuń
 2. Moja rodzinka również uwielbia zwiedzanie. Na szczęście udało mi się znaleźć ciekawe informacje na temat podróżowania na tym blogu: https://iamtourist.org/gran-canaria-whats-worth-seeing/ . Bardzo lubię czytać tego typu treści, bo zupełnie za darmo można dowiedzieć się bardzo wielu ciekawych rzeczy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajne są takie akcje. Mobilizują ludzi do ruchu. Ja chwilowo osiadłam w domu bo muszą samochód na nowy wymienić. Ten idzie na skup https://kupimyauto.com/skup-aut-inowroclaw/ i szukam nowego. Już się nie mogę doczekać nowych wyjazdów.

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej rodzinko! A gdzie znajdę Wasze plany na 2024? Jeśli wybieracie się np na Florydę to zapraszam do mnie - chętnie zaplanuję Wam rodzinne zwiedzanie tego egzotycznego stanu.
  Więcej o atrakcjach na Florydzie przeczytacie za darmo u mnie na blogu turystycznym: https://floryda.us/

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia