Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Wielka księga marzeń - konkurs Popisz się talentem 2019

wtorek, 10 grudnia 2019


Marzenia te małe i duże towarzyszą nam przez całe życie. Jako dzieci marzymy swobodnie, bez ograniczeń wierząc w siłę wyobraźni. Dorośli ograniczeni rzeczywistością często porzucają swoje marzenia, ale czy bez marzeń można żyć w pełni i szczęśliwie.

     Wielka księga marzeń to zbiór opowiadań nagrodzonych w konkursie literackim "Popisz się talentem" 2019. Konkurs, do którego zaproszeni są uczniowie szkoły podstawowych, ma na celu rozwijanie zainteresowań literacko-czytelniczych dzieci i młodzieży. Temat tegorocznej, trzeciej edycji konkursu brzmiał: „O czym marzą dzieci”. Swoje prace do konkursu zgłosiło ponad 1300 młodych pisarzy z całej Polski. Finałowe posiedzenie kapituły konkursowej odbyło się 28 maja. Komisja wyłoniła wówczas 30 laureatów i 30 pięknych marzeń, które zostały zebrane i wydane w bogato ilustrowanej książce. Bajkowe ilustracje Daniela Włodarskiego ozdabiają  opowiadania laureatów z klas 1-4, a grafiki Przemysława Szukaja ilustrują opowiadania uczniów z klas 5-8.


Wydawnictwo: Nowa Era
Liczba stron: 104
Oprawa: twarda
 Data wydania: 11.2019
Cena: 27,70 zł


     Książka Wielka księga marzeń jest potrójnie niezwykła. Po pierwsze autorami tych pięknych tekstów są uczniowie szkół podstawowych. Po drugie książka składa się z dziecięcych marzeń, a po trzecie ma moc spełniania zamierzeń i planów. Tak jak w poprzednich edycjach konkursu, cały dochód ze sprzedaży książki pokonkursowej przeznaczamy zostanie na cele charytatywne. W tym roku zostaną spełnione marzenia podopiecznym fundacji Mam marzenie.  


          W tym roku książka pokonkursowa została uzupełniona także o dodatkowy rozdział: Poradnik marzyciela w formie pdf do pobrania. Poradnik zawiera pięć prostych kroków, które zawierają odpowiednie opisy i pomoce w realizacji marzeń. Wszystkich marzycieli zaproszono także do narysowania swoich marzeń i  przesłanie skany lub zdjęcia rysunków na adres – talent@nowaera.pl. Spełnianie marzeń wcale nie jest taka trudna – trzeba tylko chcieć. 
      Kolejna edycja konkursu wystartuje w kwietniu 2020 roku, a my już nie możemy się doczekać. Mój trzecioklasista bardzo zapalił się w pomyśle wystartowania w nowej edycji. Zobaczymy, czy to się uda, ale przecież trzeba spełniać swoje marzenia :) 


Jakie jest Twoje marzenie?

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

1 komentarz:

  1. Myślę, że to może być bardzo wartościowa książka:) i ma ładne ilustracje

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia