Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Ukochanej babci - Moi Dziadkowie

czwartek, 9 stycznia 2020


     Kochająca, pomocna i wyrozumiała babcia to prawdziwy skarb. Często brakuje mam słów by wyrazić nasze emocje i uczucia, a bez wątpienia nasze babcie zasługują na to, aby przypominać im jak są dla nas ważne. 

      Książka Ukochanej babci to piękny i wzruszający pamiątki do indywidualnego uzupełniania. Każda strona to okazja do wyrażenia wdzięczności i szacunku oraz doskonały pretekst by pogłębiać nasze relacje z najbliższymi. W jednym miejscu możemy zebrać wszystko, to co chcemy przekazać naszej ukochanej babci. Wystarczy, że dokończyć 24 rozpoczęte zdania - jednym słowem lub kilkoma zdaniami.

„Szanujemy Cię, dlatego, że…”, 
„Dziękujemy, że nauczyłaś nas…”, 
"Najchętniej z Tobą ...".     W albumie znajdziemy piękne ilustracje, ale także sporo miejsca na nasze rysunki, wklejanki lub fotografie, dzięki którym może powstać wyjątkowa książko-laurka. Wystarczy odrobina kreatywności i samozaparcia, ale myślę, że nasze babcie są tego warte!

     Książkę możemy wypełnić samodzielnie osobistymi wspomnieniami oraz podziękowaniami. Możemy również do wspólnego uzupełniania zaprosić wszystkich wnuków, tworząc w ten sposób niepowtarzalny prezent. To piękny i miły sposób, żeby powiedzieć naszej babci, jak bardzo ją kochamy!

Ukochanej babci
Moi Dziadkowie

      Album Ukochanej babci może być doskonałym prezentem dla naszych seniorek na różne okazje. Zbliżający się Dzień Babcie to idealny moment by podarować im taki upominek. Z pewnością książka sprawdzi się też jako prezent urodzinowy, imieninowy lub podziękowanie za opiekę oraz wspólnie spędzony czas.

Więcej prezentów dla naszych bliskich znajdziesz na moidziadkowie.pl


Zobacz również:

DRZEWO RODOWE NASZEJ RODZINY - ALBUMY RODZINNY, KTÓRY ZACHWYCAJaki jest Twój pomysł na prezent dla babci?


Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!


3 komentarze:

  1. Super taka książeczka. Ja jestem za prezentami, gdzie wnuczek/wnuczka ma swój wkład.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wspaniale, że taki prezent wnuczęta same mogą pouzupełniać. A radość dziadków z niego też będzie dzięki temu większa.

    OdpowiedzUsuń
  3. Piękny prezent, wspaniała pamiątka pełna wspomnień i miłości.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia