Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Soul Riders. Sekret Ścieżki Wiatrów. Star Stable

czwartek, 4 sierpnia 2022


Dziś przed Wami pierwszy tom z nowej serii Soul Riders, który otwiera drugą trylogię opisującą niesamowite wydarzenia na malowniczej wyspie Jorvik. W najnowszym tomie Sekret ścieżki wiatrów po raz kolejny przenosimy się w tajemniczy świat, druidów, Jeźdźców Duszy oraz mrocznych znaków. 

     Wyspa Jorvik jest miejscem akcji internetowej gry Star Stable, ktora jest fenomenem wśród gier online ostatnich lat. Dostępna jest w 180 krajach i łączy tysiące graczy na całym świecie. W samej tylko Polsce w Star Stable Online gra ponad 100 tys. graczek. Dużym zainteresowaniem cieszą się również książki związane ze światem Star Stable


Seria: Star stable
Autor: Helena Dahlgren
Wydawnictwo: Znak
Rok wydania: 2022
Ilość stron: 240


     Lisa, Linda, Anne oraz Alex odpoczywają i korzystają z wakacyjnej przerwy nie zdając sobie sprawy, że już nie długi będą musiały ponownie zmierzyć się z siłami zła. Dziewczyny łączy wspólna pasja do koni oraz sekret. Dzięki mocom Jeźdźców Duszy, każda z nich otrzymała inną moc. Lisa odznaczała się zdolnością uzdrawiania, Linda przewidywania przeszłości, Anna potrafiła się teleportować, a Alex posiadała moc błyskawicy. Ich drogi po raz kolejny skrzyżują się na wyspie Jorvik.

     Linda w przerażającej wizji dostrzega lepką, ciemnoczerwoną krew rozlewającą się po bruku oraz zapłakaną siebie na grzbiecie Meteora. Wstrzasajaca wizja sprawia, że dziewczyna już wie że będzie musiała wspólnie z przyjaciółkami stawić czoło rodzącemu się złu. 

    Mieszkająca na wyspie Alex jako pierwsza dostrzega niepokojące znaki. Brunatny, czerwony odcień strumyka Wywołuje u dziewczyny ogromny niepokój.  Po pomoc Alex udaje się do druidki Elizabeth mieszkającej wśród sekretnego kamiennego kręgu. Druidzi to ludzie żyjący w przyjaźni z naturą i posiadający starożytną wiedzę, jednak i dla nich tajmicze znaki są zagadką. 

     Kolejny niewyjaśniony znak przyjaciółki mogą obserwować na niebie. Niesamowite konstelacje były kierowane do każdej z dziewczyn i wskazywały zbliżające się nowe, nieznane niebezpieczeństwo.      Nowa trylogia w świecie Star Stable jest prawdziwą gratką dla miłośniczek koni oraz tajemniczej wyspy Jorvik. Kontynuacja opowieści o czwórce przyjaciółek walczących z mrocznymi siłami będzie dużo lepiej zrozumiała dla fanek wcześniejszych powieści. Po raz kolejny można przeżyć ekscytującą przygodę z dobrze znanymi bohaterkami. Książka pełna jest magicznych wydarzeń, walki dobra ze złem oraz przyjaźni ponad wszystko.

     Inne książki o pełnej tajemnic wyspie Jorvik to dwa pięknie ilustrowane zbiory opowiadań Opowieści z Jorvik i Star Stable. Opowieści o zmroku" oraz przede wszystkim pierwsza trylogia - Tajemnica Złotych Wzgórz, Przebudzenie legendy, Nadchodzi mrok.


Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

2 komentarze:

  1. konie to piekne zwierzęta, a wspólne sekrety potrafią mocno łączyć

    OdpowiedzUsuń
  2. Już od dłuższego czasu czuję się zainteresowana tym cyklem.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia