Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Ludzie dla ludzi - Benjamin Zephaniah

środa, 1 lutego 2023

 

Choć żyjemy w społeczeństwie często zmagamy się z brak tolerancja, samotnością i zagubieniem. A przecież każdy człowiek potrzebuje bratniej duszy niezależnie od wieku,  pozycji społecznej, czy zamożności. 

     Picturebook to specyficzna forma książek skierowanych najczęściej do najmłodszych czytelników. W tego typu książkach tekstu jest niewiele, a  główną rolę grają ilustracje. W publikacjach tych wrażenia wizualne odgrywa nadrzędną rolę, a tekst jest jedynie dodatkiem. Ilustracje tworzą spójna historię i mogą służyć do snucia opowieści, zabaw słownych oraz rozwijania kreatywności. W naszym domu takich książek jest wiele i chętnie były przez dzieci oglądane oraz czytane. 


Autor: Benjamin Zephaniah
Wydawnictwo: Świetlik 
Data wydania: 25.01.2023
Ilość stron: 32


     Ludzie dla ludzi to piękna, pozytywna i podnoszący na duchu książka dla dzieci od 3 roku życia. Benjamin Zephaniah pokazuje jak ważne w życiu każdego z nas są relacje z innymi ludźmi. Książeczka zachęca nas, abyśmy byli dla siebie życzliwi, bez względu na pochodzenie, kolor skóry, czy upodobania. Krótkie, wpadające w ucho teksty uzupełniają piękne i szczegółowe ilustracje Nili Aye. Książka będzie idealna wspólnego czytania oraz przeglądania, do zabaw w wyszukiwanie oraz opowiadanie. 

     Książka Ludzie dla ludzi od pierwszych chwil skradła nasze serca. Duży format, twarda oprawa i solidne wydanie sprawia, że książka będzie nam służyć przez długie godziny oglądania oraz czytania.  Kolorowe ilustracje zachęcają do wspólnej lektury i zabawy najmłodszych czytelników. Na koniec oczywiście nie można zapomnieć o wartościowym przekazie jaką niesie historia przedstawiona w tej pięknej książeczce. Polecamy!

Więcej o książkach Wydawnictwa Świetlik przeczytasz w odrębnym wpisie na blogu. Zapraszam Świetlik – nowe wydawnictwo na rynku literatury dziecięcej

Czy możemy żyć bez innych ludzi?

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 

Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

2 komentarze:

  1. Ładne ilustracje a przede wszystkim wartościowa treść to na pewno duże atuty tej książeczki.

    OdpowiedzUsuń
  2. Myślę, że to bardzo wartościowa książka. Warto ją mieć. Po prostu MAMA

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia