Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

"Projekt choinka" z Akukuuu

środa, 16 grudnia 2015

  Jesienią stawialiśmy pierwsze kroki w projekcie "Drzewo jesienne" organizowanym przez Akukuuu. Wraz ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia oczywiście narodził się nowa akcja pt. "Projekt choinka" i tam również nie mogło nas zabraknąć.
W czasie grudnia powstało u nas kilka projektów choinkowych - w czasie zabawy, do szkoły oraz eksperymenty kulinarne. Nie wszystkie udało się sfotografować, przedstawiamy kilka naszych pomysłów "Projekt choinka".

1. Nasza pierwsza choinka adwentowy kalendarz: 2. Choinka z klocków:


 3. Choinka przestrzenna z papieru:

 4. Choinka stożek. Ozdobiona przez najmłodszą pociechę :)

 5. Choinka ozdobiona gałązkami i spryskana sztucznym śniegiem.

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!
Mama do sześcianu :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia