Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Projekt Choinka 2015

sobota, 19 grudnia 2015


 Nikt chyba nie wyobraża sobie świąt Bożego Narodzenia bez choinki.W Polsce jest to jedna z najnowszych tradycji wigilijnych, bo pojawiła się u nas dopiero na przełomie XVIII i XIX wieku, a przywędrowała z Niemiec. Początkowo dekorowanie choinki przyjęło się tylko w miastach. Na wsi długo dominowała ludowa ozdoba, tak zwana „podłaźniczka”. Była to ucięta gałąź  sosny, świerku lub jodły wieszana pod sufitem. Na niej również wieszano dekoracje, które potem przeniesiono właśnie na choinkę.


AgaMamaDusi z bloga pomieszane-z-poplatanym.blogspot.com prowadzi akcję, do której z wielką chęcią się przyłączamy "Projektu Choinka 2015".
Zasady są banalnie proste i każdy może wziąć udział. Wystarczy zrobić sesję zdjęciową choince, która stoi w Waszych domach, a link do zdjęć podesłać na adres organizatorki agamamadusi@gmail.com bądź w wiadomości prywatnej na FB

A tak wygląda nasza choineczka. 


Ukochane szydełkowe akcenty...

Ozdoby wykonane przez dzieci ...

Własnoręcznie wykonana bombka ;) 


Oczywiście pod choinką szopka i sianko.  

Tak zwyczajna, ale nasza najukochańsza:)


Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!
Mama do sześcianu :)

3 komentarze:

  1. Przepiękne bombki... a tego typu szydełkowe ozdoby i na naszej choince w tym roku się pojawiły :)
    PS. Dziękuję za przyłączenie się do projektu :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Te wykonane własnoręcznie najpiękniejsze,a szydełkowe akcenty zawsze mnie zachwycają .

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia