Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Gdybym tylko schudła…

niedziela, 29 stycznia 2017Przestań się zadręczać. Zacznij żyć i… chudnąć. Każda zmiana zaczyna się w GŁOWIE.

Autor: Elżbieta Lange, Marta Sadkowska 
Wydawnictwo: Zwierciadło
Data wydania: 26.10.2016
Liczba stron: 296
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: 145 x 205 mm
Cena okładkowa: 39,90 zł
Kategoria: poradniki 

Każdy z 10 rozdziałów został podzielony na trzy powiązane części. Rozdział rozpoczyna się od historii kobiet borykających się z konkretnym problemem i podejmujących próby zrzucenia zbędnych kilogramów. W drugiej części rozdziału autorki, Elżbieta Lange i Marta Sadkowska, w trakcie wspólnej rozmowy przeprowadzają wnikliwą analizę i wyznaczają drogę o osiągnięcia wymarzonego celu. W ostaniom etapie opisane są konkretne porady, zadania i ćwiczenia. W sposób bardzo przejrzysty dzięki wypunktowaniu, miejscu na własne notatki możemy zreorganizować swoją zmianę. W ostatnim rozdziale autorki omówiły rolę mediów w kreowaniu wizerunku dzisiejszej kobiet oraz przytaczają wywiad z Dorotą Wellman o byciu w zgodzie ze sobą i sukcesie w mediach.
 
"Jeśli będziemy obsesyjnie myśleć, czy on patrzy na nasze fałdki, kiedy się kładziemy razem z nim do łóżka, to i seks się nie uda, i orgazmu nie będzie, radości żadnej z przytulania. A jak siebie lubimy, to ten seksapil sam się pojawia i nie trzeba mieć do tego rozmiaru 36."  - Dorota Wellman

Książka skierowana jest do szerokiej grupy odbiorców, którzy mogą znaleźć wiele istotnych informacji. Autorki przedstawiły bardzo szeroką tematykę związaną również dietą cukrzycową, chorobą Hashimoto, zaburzeniami odżywiania - anoreksją i bulimią. W książce znajdziemy porady dla kobiet w ciąży oraz porady dla matek, gdzie dokładnie omówiono konsekwencje niewłaściwych komunikatów żywieniowych.
 


Książka zmusza do myślenia i wskazuje w jaki sposób możemy się zmienić, aby osiągnąć zamierzony cel. Nie znajdziecie tam jednak typowych przepisów kulinarnych, czy planów dietetycznych, ponieważ autorki próbują dotrzeć do źródła problemów żywieniowych  poruszając problem emocji, które często blokują proces naszej ewolucji.

"Kiedy schudnę, to ...

... poczuję się szczęśliwa 
... znajdę miłość,
... dostanę lepszą pracę,
... ładnie się ubiorę,
...zacznę podróżować,
...stanę się asertywna,
...bez skrępowania rozbiorę się na plaży,
...pokocham samą siebie!

A czy taka, jaka jesteś, nie masz prawa do tego wszystkiego?"

Klika słów o autorkach 

Elżbieta Lange – psychodietetyk, coach zdrowia, prowadzi warsztaty "Świadome odchudzanie – detoks ciała i duszy", oraz odchudzała bohaterki programu TVN "Style Sablewskiej sposób na …" W swojej pracy uświadamia kobietom, że nie tylko to, co i jak jedzą ma wpływ na ich wagę. Uważa, że większość diet odchudzających nie działa, jeśli nie uporamy się emocjami i złymi nawykami, które są przyczyną problemów z odżywianiem.

Marta Sadkowska – dziennikarka pisząca od wielu lat o urodzie, zdrowiu i diecie w magazynach dla kobiet m.in. „Zwierciadło” i „Sens”. Zainteresowana zdrowym odżywianiem, medycyną alternatywną i holistycznym stylem życia. Wyznaje zasadę, że ciało to my, dlatego uważa, że nie tylko to co jemy, ale też jak żyjemy i jak myślimy ma wpływ na nasz wygląd i zdrowie.
 http://www.taniaksiazka.pl/messi-atomowa-pchla-luis-miguel-pereira-p-728964.html

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

3 komentarze:

  1. A ja mam zupełnie odwrotny problem, pre dodatkowych kg by się przydało :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Chyba będzie trzeba przeczytać :) Parę kilo w dół by się przydało, choć w zasadzie problem u mnie jest jeden- uzależnienie od słodyczy...

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia