Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Baśniowy świat i Kapitan Nauka

piątek, 5 maja 2017

Świat baśni możemy odnaleźć nie tylko na kartach książek, ale również w pięknie wydanej nowej serii "Memory na 3 sposoby" od Kapitana Nauka.

Wydawca: Kapitan Nauka
Data wydania: marzec 2017
Wiek graczy: 2+, 4+, 6+
Czas gry: 10-30 min
Liczba graczy: 2 - 4
Cena: 29,90 zł
NOWOŚĆ

      "Memory na 3 sposoby" rozwija pamięć, spostrzegawczość oraz refleks. Gra skierowana jest do najmłodszych dzieci w wieku od 2 do 6 lat w zależności od tego, który wariant gry wybierzemy. Zalecana ilość graczy to 2 osoby, ale z grą może wspaniale spędzić chwilę również dziecko indywidualnie. Moja czterolatka wspaniale bawiła się samodzielnie odgadując różnice i dobierając karty w pary. Powstały również niesamowite opowieści bajkowe z postaciami z kart oraz wspólnie zgadywaliśmy z jakich opowiadań pochodzą. Jak widać możliwości zabawy jest wiele.
      Po raz kolejny Kapitan Nauka przygotował grę, która rośnie wraz z dzieckiem, ponieważ mamy do wybory trzy warianty gry o rosnącym stopniu trudności. Do najmłodszych w wieku 2 + skierowana jest najprostsza wersja gry Pamięć, czyli klasyczne memory. Zadaniem gracza jest  odgniecie i dobranie pasujących do siebie ilustracji. U dzieci od czwartego roku życia sprawdzi się wariant Spostrzegawczość, w którym gracze muszą nie tylko odnaleźć pary, ale także wskazać minimum jedną z trzech różnic między obrazkami. Dla najstarszych graczy liczy się już nie tylko pamięć, spostrzegawczość, ale również szybkość. Dzieci w wieku 6 + mają do dyspozycji wersję Refleks, gdzie po odkryciu pary kart należny, jak najszybciej podać ustaloną wcześniej ilość różnić pomiędzy obrazkami. Wygrywa oczywiście osoba, która wykaże się sprytem, spostrzegawczością oraz pokona wszystkich swoim refleksem. 


"Memory na 3 sposoby" zawiera 20 dużych kart o wymiarach 11cm x 11cm. Karty wykonane są z największą dbałością. Trwałe, sztywne karty zapewne posłużą przez wiele lat pasjonujących rozgrywek. Idealnie pasują do rączek małych  graczy, a zaokrąglone rogi dbają o ich bezpieczeństwo. Zabawę z kartami uatrakcyjnią piękne ilustracje Marty Szudygi - wróżki, księżniczki, rycerze i jednorożce. Spotkamy również czarne charaktery - smoki i piratów, które w grze wzbudzają raczej przyjacielskie uczucia, co może przyczynić się do "oswojenia" dziecięcych lęków.

W marcu 2017, oprócz opisywanej tu serii "Memory na 3 sposoby" wydane zostały przez Kapitana Naukę nowe gry dla najmłodszych dzieci od 3-ciego roku życia "Loteryjka". Zapraszam również na naszą recenzję gry Loteryjka "Ubrania"
 

 W nowej edycji "Memory na 3 sposoby" Kapitan Nauka przygotował dla Was : 
Co robimy? 
 Zabawy podwórkowe
 Zwierzyniec
Post powstał w ramach projektu Grajmy!
 
 Grajmy!

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

8 komentarzy:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia