Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Koniki z rolek papierowych

środa, 3 maja 2017

Miały być tylko 3 miesiące, ale "karawana idzie dalej" i projekt "Zwierzaki cudaki 3" nadal trwa, a my razem z nim działamy. Co nas niezmiernie cieszy :) Dziękujemy wszystkim uczestnikom za moc inspiracji oraz Agnieszce z bloga Pomieszane z poplątanym za kolejne zadania.
W tym miesiącu mamy do wyboru: krokodyla, pawia, mrówkę oraz konia. Zaczynamy od tego ostatniego zwierzaka, bo na jego punkcie szaleje Mała, która oczywiście postawiła na róż. Do zabawy również chętnie przyłączył się Średniak oraz Tatuś do Sześcianu ;)

Do wykonania potrzebujemy:
  • rolki papierowe
  • farby
  • tektura  
  • oczy
  • włóczka kolorowa
  • klej uniwersalny oraz na gorąco
Rolkę papierową malujemy farbami na wybrany kolor, z tektury wycinamy głowę oraz 4 nogi konia, które również malujemy z obu stron farbami. Włóczkę nawijamy na dłoń dwukrotnie w dowolnej ilości oraz kolorystyce. W pierwszym przypadku związujemy z jednej strony, a z drugiej przecinamy, w ten sposób otrzymujemy ogon. Aby uzyskać grzywę przecinany nawiniętą włóczkę z jednej strony. Klejem uniwersalnym naklejamy grzywę, oczy na głowie konia, a ogon wklejamy we wnętrzu rurki. Nogi umocowałam przy użyciu kleju na gorąco. Konie możecie dowolnie ozdobić np. brokat, kryształki itp.

 

Stara zasada i tym razem się potwierdziła, prosta i własnoręcznie wykonana zabawka potrafi zająć dzieci na długo. Nasze koniki brały już udział w wielu zabawach - wyścigach, w orszaku księżniczek i rycerzy oraz zamieszkały z innymi kucykami pony :) 


Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał.
 Zapraszam do komentowania tu lub na FB
Pozdrawiam!

9 komentarzy:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia