Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Konkurs "Wakacyjna piosenka" z Canpol babies

wtorek, 11 lipca 2017

Wakacje, wakacje w pełni. Nie wszyscy odpoczywają, ale mam nadzieję, że każdy z Was choć odrobinę odczuwa letni nastrój.

Zapraszam na konkurs z piosenką w wakacyjnych rytmach. Dla najlepszych mamy do rozdania dwa wspaniałe zestawy nagród od Canpol babies.

Do zdobycia zestawy z kolekcji "Toys" składające się z:

1. Termoopakowanie miękkie z kolekcji "TOYS"

Zestaw "Toys" otrzymują:

1. Edyta i Krzysztof Kluczyńscy za odwagę i przepiękne wykonanie swojej piosenki :)

2. Kamila Rudnicka za zabawną piosenkę z elementami graficznymi :)

GRATULUJEMY!

Regulamin konkursu "Wakacyjna piosenka"

I. WARUNKI OGÓLNE
1. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zgładzenie letniej piosenki w postaci tekstu lub nagrania, w której pojawią się słowa WAKACJE, WODA, CANPOL, OCHŁODA.

Pracę konkursową w formie tekstu w dowolnej formie lub nagrania mp4, avi należy umieścić w komentarzu pod postem konkursowym na fanpage  LINK lub przesłać na adres mamadoszescianu@wp.pl (przesłane prace zostaną umieszczone w galerii konkursowej na FB).

Miło nam będzie jeżeli polubisz nas i sponsora na FB, udostępnisz post konkursowy i zaprosisz znajomych do zabawy.

3. Aby na bieżąco śledzić przebieg konkursu zapraszam do polubienia nas na FB Mama do sześcianu, również do obserwowania naszego bloga Dlaczego nie ...
5. Konkurs trwa od momentu ogłoszenia 11.07.2017 do 31.07.2017 godz. 23.59.
6. Zgłaszając pracę konkursową uczestnik potwierdzaj znajomość regulaminu konkursowego oraz wyraża zgodę na publikowanie przez organizatora prac i danych zwycięscy.
7. Biorąc udział w konkursie akceptujemy niniejszy regulamin oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Canpol I Sp. z o. o. SKA.: „Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatora oraz firmę Canpol I Sp. z o.o. SKA ich danych osobowych na potrzeby organizacji konkursu i wysyłki nagród. Dane uzyskane w związku z organizacją konkursu będą wykorzystywane zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.101.926 ze zm.).”

II. NAGRODY
1. Nagroda w konkursie przyznawana jest przez Organizatora na podstawie własnego wyboru opartego na subiektywnej ocenie.
2. Za przygotowanie nagrody oraz wysyłkę nagrody odpowiada sponsor Canpol babies.
3. Nagrodą są dwa zestaw "Toys".
4. W konkursie zostaną przyznane dwie w/w nagroda rzeczowa.
5. Nagrody nie mogą być wymieniane na gotówkę, ani na inne nagrody rzeczowe.

III. OGŁOSZENIE WYNIKÓW
1. Spośród wszystkich prawidłowych zgłoszeń zostanie wybranych 2 zwycięzców.
2. Ogłoszenie wyników następuje do 5 dni od zakończenia konkursu na blogu Dlaczego nie ... oraz fanpage Mama do sześcianu.
3. Zwycięzca zgłasza się w ciągu 5 dni od ogłoszenia wyników w wiadomości prywatnej do Mama do sześcianu lub na adres mamadoszescianu@wp.pl w celu przekazania danych (adres, imię i nazwisko, adres mailowy i numer telefonu).
4. Brak zgłoszenia, o którym mowa w pkt 5 jest równoznaczny z rezygnacja przez uczestnika z odbioru nagrody.
5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nagrody (za ich jakość, termin dostarczenia lub jej brak).

IV. ODPOWIEDZIALNOŚĆ
1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczanych komentarzy, z zastrzeżeniem jednak, że w przypadku naruszenia regulaminu, norm powszechnie obowiązujących, w tym dobrych obyczajów nastąpi usunięcie wpisu, co jest równoznaczne z utratą prawa do nagrody.

 Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał.
 Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

3 komentarze:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia