Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

"Pan Cylinderek" Margarett Borroughdame

czwartek, 13 lipca 2017Margarett Borroughdame w swojej najnowszej książce przedstawia najmłodszym czytelnikom wierszowaną historię pana Felka.

Autor: Margarett Borroughdame
Wydawnictwo: MB BOOKS
Data wydania: 18.06.2017
Liczba stron: 40
Oprawa: twarda
Cena okładkowa: 27,00 zł


      Tytułowemu bohater za wszelką cenę starał się ukryć swój kompleks - pokaźną łysinkę. Jednak ani chodzenie z głową w chmurach, ani chowanie łysiny pod pelerynę nie przynosiło zamierzonego efektu. Pewnego dnia Felek znalazł u kapelusznika doskonałe rozwiązanie - piękny, czarny cylinder! Bardzo polubił nowe nakrycie głowy i zaczął z życia czerpał pełnymi garściami - wyprawa na ryby, randka w kawiarni, a naszego radosnego bohater od tamtej pory sąsiedzi nazwali Pan Cylinderek.
     Autorka w zabawny sposób opisuje zmagania ze kompleksami oraz długą drogę do szczęścia Pana Cylinderka. Historia jest doskonałym przykładem tego, jak możemy nasze ułomności przeistoczyć w prawdziwy sukces, bo przecież cylindry stały się krzykiem modowym dla innych bohaterów książki. Opowiadanie uczy dzieci empatii oraz tego, że nie wolno się poddawać w dążeniu do szczęścia, mimo małych przeciwności losu.
     Niewątpliwie zaskakująca jest szata graficzna książki przygotowana przez Cezarego Powierża. Już na wewnętrznej okładce czytelnicy znajdą przepis z matematycznym wzorem na doskonały cylinderek. Na jednej stronie znajdziemy dużo tekstu lub pojedyncze słowo, ale zawsze ilustracja dopełnia całości. Na końcu znajdziemy „To przeczytajmy raz jeszcze”, czyli cały tekst rymowanki oraz małą niespodziankę, która nada indywidualnego charakteru książeczki.


 Biorę udział w wyzwaniach Powrót do dzieciństwa, Dziecięce poczytania  


Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

2 komentarze:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia