Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Konkurs Canpol babies "Ulubione zwierzątko"

poniedziałek, 13 listopada 2017


W tym miesiącu w blogosferze Canpol babies można powalczyć o dwa piękne zestawy "Kolorowe zwierzątka", to i temat naszego konkursu związany jest ze zwierzętami. 

Wystarczy pokazać nam w dowolny sposób ulubione zwierzę z lat dziecięcych, z czasów obecnych, ale również zwierzaki Waszych dzieci, zarówno te realne jak i wymarzone. Najciekawsze zgłoszenia zostaną nagrodzone zestawami składającymi się z:

Śliniaki ceratkowo-bawełniane 7 sztuk


WYNIKI

Pierwszy zestaw otrzymuje:
 
Agnieszka Domeracka za garść wspomnień.

Drugi zestaw otrzymuje:

Magdalena Banek, bo papuga w klatce też może dawać dużo radości :)

GRATULUJEMY!Regulamin konkursu ""Ulubione zwierzątko"

I. WARUNKI OGÓLNE

1. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przygotowanie zgłoszenia na temat ulubione zwierzątko, prawdziwe lub wymyślone. Pracę konkursową w formie tekstu, pracy plastycznej w dowolnej formie, zdjęcia lub nagrania mp4, avi należy umieścić w komentarzu pod postem konkursowym na fanpage LINK, przesłać na adres mamadoszescianu@wp.pl (przesłane prace zostaną umieszczone w galerii konkursowej na FB).
2. Miło nam będzie jeśli udostępnisz post konkursowy i zaprosisz znajomych do wspólnej zabawy.
3. Aby na bieżąco śledzić przebieg konkursu zapraszam do polubienia nas na FB Mama do sześcianu, również do obserwowania naszego bloga Dlaczego nie ...
5. Konkurs trwa od momentu ogłoszenia 13.11.2017 do 30.11.2017 godz. 23.59.
6. Zgłaszając pracę konkursową uczestnik potwierdzaj znajomość regulaminu konkursowego oraz wyraża zgodę na publikowanie przez organizatora prac i danych zwycięscy.
7. Biorąc udział w konkursie akceptujemy niniejszy regulamin oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Canpol I Sp. z o. o. SKA.: „Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatora oraz firmę Canpol I Sp. z o.o. SKA ich danych osobowych na potrzeby organizacji konkursu i wysyłki nagród. Dane uzyskane w związku z organizacją konkursu będą wykorzystywane zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.101.926 ze zm.).”

II. NAGRODY
1. Nagrody w konkursie przyznawane są przez Organizatora na podstawie własnego wyboru - kreatywność pracy, zgodność z tematem, oryginalność, prawidłowość zgłoszenia. 
2. Za przygotowanie nagrod oraz ich wysyłkę odpowiada sponsor Canpol babies.
3. Nagrodami są  2 zestawy "Kolorowe zwierzątka".
4. W konkursie zostaną przyznane dwie w/w nagrody rzeczowe.
5. Nagroda nie może być wymieniana na gotówkę, ani na inne nagrody rzeczowe.

III. OGŁOSZENIE WYNIKÓW
1. Spośród wszystkich prawidłowych zgłoszeń zostaną wybrane 2 zwycięskie zgłoszenia.
2. Ogłoszenie wyników następuje do 5 dni od zakończenia konkursu na blogu Dlaczego nie ... oraz fanpage Mama do sześcianu.
3. Zwycięzca zgłasza się w ciągu 5 dni od ogłoszenia wyników w wiadomości prywatnej do Mama do sześcianu lub na adres mamadoszescianu@wp.pl w celu przekazania danych (adres, imię i nazwisko, adres mailowy i numer telefonu).
4. Brak zgłoszenia, o którym mowa w pkt 5 jest równoznaczny z rezygnacja przez uczestnika z odbioru nagrody.
5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nagrody (za ich jakość, termin dostarczenia lub jej brak).

IV. ODPOWIEDZIALNOŚĆ
1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczanych komentarzy, z zastrzeżeniem jednak, że w przypadku podjęcia informacji o naruszeniu regulaminu portalu Facebook lub norm powszechnie obowiązujących, w tym dobrych obyczajów zobowiązuje się w ciągu 24 h do usunięcia stwierdzono naruszenia.
2. Organizator ma prawo wykluczenia uczestnika w przypadku:
a) podania fałszywych danych osobowych na Facebooku i tworzenie konta dla innej osoby bez posiadania jej pozwolenia, w tym przez osoby poniżej 13 roku życia,
b) udział w konkursie przy pomocy kilku kont, użytkownika na Facebooku,
c) zablokowania konta użytkownika na Facebooku,
d) używanie w odpowiedziach słów powszechnie uważanych za niedozwolone lub zamieszczenia innych wypowiedzi naruszających prawa osób trzecich w tym Organizatora lub Partnera konkursu (sponsora).
3. Wykluczenie z konkursu jest równoznaczne z utratą prawa do nagrody.
4. Facebook nie sponsoruje i w żaden sposób nie uczestniczy w organizacji konkursu, tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.
5. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych. W konkursie może wziąć udział posiadacz konta na portalu społecznościowym Facebook z zastrzeżeniem, że korzystanie z Facebooka przez osoby poniżej 13 roku życia jest zabronione.


 Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał.
 Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

5 komentarzy:

 1. Powodzenia dla osób, które biorą udział :) My już nie potrzebujemy tych wspaniałych rzeczy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zestawy na pewno przydadzą się maluszkom i rodzicom. My również jesteśmy za tym etapem :)

   Usuń
 2. Dziękuję serdecznie za wygraną i zajęcie pierwszego miejsca

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia