Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Gdzie rosną pieniądze - Joanna Dymmel

niedziela, 29 lipca 2018     Stare polskie przysłowie mówi "Grosz do grosza, a będzie kokosza". Niestety w obecnych czasach dobrobytu często o tym zapominamy. Gromadząc lub po prostu wyrzucając mnóstwo rzeczy nie dostrzegamy ich potencjału finansowego.


Podtytuł: Pierwszy poradnik o tym, jak znaleźć pieniądze, nie wychodząc z domu
Autor: Joanna Dymmel
Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 23.05.2018
Liczba stron: 224
Oprawa: miękka
 Cena: 39,90 zł
PORADNIKI

Rozejrzyj się po swoim mieszkaniu: w szafach nieużywane ubrania, które mogliby nosić inni, na półkach wazony z PRL-u, na które polują kolekcjonerzy, i mnóstwo gotówki zamrożonej w szufladach, pawlaczu i piwnicy!

     
      Pieniądze podobno nie leżą na ulicy, a dużo bliżej, w zasięgu naszych rąk. Autorka książki, Joanna Dymmel przekonuje nas, że wystarczy się tylko dobrze rozejrzeć i może się okazać, że jesteśmy prawdziwymi milionerami. Od najmłodszych lat dbała o swoje finanse, a przez lata stała się specjalistką w dziedzinie sprzedaży. Na podstawie swoich doświadczeń napisała poradnik dotyczący sprzedaży i świadomego dysponowania swoim majątkiem. Autorka nie tylko namawia nas do sprzedania swoich skarbów, ale również zachęca do spełniania swoich marzeń, dzięki pomysłowym rozwiązaniom i dodatkowemu dochodowi ze sprzedaży niepotrzebnych rzeczy. W swojej książce skutecznie obala również popularne mity związane ze sprzedażą,

że się nie opłaca,

że nie wypada,

że zabiera dużo czasu,

że jest problematyczna i tak można w nieskończoność.

     Punkt po punkcie przekonuje nas, że większość naszych obaw nie ma podstaw. W swoim poradniku Joanna Dymmel przekonuje, że oczyszczenie przestrzeni może bardzo pozytywnie wpłynąć na nasze dotychczasowe życie i warto podjąć te działanie. Prowadząc nas po różnych miejscach naszego domu, pokazuje nam ukryty potencjał materialny dawno zakurzonych i porzuconych przedmiotów. Pomaga wyszukać i wycenić perełki z poprzednich epok - ceramikę, meble, biżuterię, czy pocztówki i plakaty oraz podpowiada, jak z potencjalnie nieużytecznych przedmiotów stworzyć, coś unikatowego i poszukiwanego na rynku. W kolejnych rozdziałach autorka podaje adresy stron, portali internetowych, gdzie warto sprzedawać oraz podpowiada, jak przygotować ogłoszenie i zapakować przesyłkę. Do każdego rozdziału dołączone są również praktyczne zestawienia, tabele, wypunktowania lub drzewka decyzyjne, które pomagają czytelnikowi uporać się ze swoimi "demonami". Autorka w książce mobilizuje do poszukiwań nowych źródeł zarobku i przekonuje nas, że z każdej trudnej sytuacji jest wyjście, tylko trzeba nauczyć się, jak je znaleźć.
     Książka Gdzie rosną pieniądze to prawdziwa kopalna pomysłów, gdzie możemy znaleźć pieniądze. Pomysły podsuwane przez autorkę są tak różnorodne i zaskakujące, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Dużym plusem jest również to, że poradnik oparty jest na krajowym rynku i nie jest oderwany od naszej rzeczywistości. Czyta się go z zainteresowaniem i mimochodem w naszej głowie pojawiają się kreatywne inicjatywy na życiowe transakcje.

Gdzie Twoim zdaniem rosną pieniądze? 


Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!


3 komentarze:

 1. Chyba dla mnie to będzie pozycja obowiązkowa;)
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 2. o cos dla mnie- musze zapisac i kupić.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gdzie rosną pieniądze to bardzo atrakcyjna literatura, która może stymulować osoby do rozpoczęcia swojej przygody z oszczędzaniem i zarabianiem pieniędzy. Warto zauważyć, że oszczędzanie możemy zacząć już wokół siebie w domowym codziennym życiu. Wystarczy zacząć rozważnie korzystać z wody jak również prądu, a pozytywne aspekty finansowe można odczuć już przy pierwszy rachunku. Polecam serdecznie artykuł który pokazuje dokładnie jak można zaoszczędzić na prądzie w domu. https://abcportfela.pl/zarowki-led-czy-warto/

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia