Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Uwikłani. Grzeszne noce

poniedziałek, 16 lipca 2018


Najnowszy dodatek do bestsellerowej serii Uwikłani autorstwa Laurelin Paige, czy gorący romans Normy i Boyda.

Autor: Laurelin Paige
Cykl: Uwikłani
Wydawnictwo: Kobiece
Data wydania: 15.06.2017
Liczba stron: 154
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Cena okładkowa: 29,90 zł

     Ambitna kobieta na wysokim stanowisku kierowniczym oraz młodszy i przystojny asystent, czyli doskonała mieszanka na kolejny wciągający romans. Ale po kolei.
     Norma Anders, siostra Gwen Anders, całe życie podporządkowała karierze. Jest prawą ręką Hudsona piastując stanowisko głównego dyrektora finansowego, to dzięki jej pracy Pierce Industries uzyskuje najlepsze wyniki finansowe od lat. I choć w życiu zawodowym można powiedzieć, że zdobyła wszystko, to w życiu osobistym odczuwa pustkę. W myślach wciąż poszukuje pewnego siebie i potężnego mężczyzny. Jej niedościgniętym ideałem jest Hudson Pierce, jednak z jego strony nie może liczyć na odwzajemnienie uczuć. Samotna Norma opresyjne poszukuje miłości, a może tylko męskiej dominacji. U jej boku od wielu tygodni jest asystent Boyd Barrett. Niezastąpiony pracownik, a z drugiej strony przystojny i intrygujący dwudziestosześcioletni mężczyzna. Pewnego dnia Boyd wychodzi z inicjatywą, która kompletnie zaskakuje Normę, a jednocześnie rozpala ukryte pragnienia.


     Grzeszne noce to książka na jeden, góra dwa wieczory. Czyta się szybko, fabuła jest prosta, momentami przewidywalna, wypchana erotycznymi scenami, które momentami miałam ochotę ominąć. Autorka chyba sama nie wiedziała jak wypełnić luki w związku Normy i Boyda przeskakując w historii po kilka miesięcy. Czytając czekałam na jakiś przełom, który zmieni bieg romansu głównych bohaterów. Może po cichu liczyłam, że Huston zacznie walczyć o swoją najlepszaą pracownicę. Nic takiego się nie stało, nie było wielkie boom, ale happy end, bardzo zwyczajny i w gruncie rzeczy, to chyba najlepsze zakończenie tej historii.


Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

1 komentarz:

  1. Chyba jednak nie dla mnie - przewidywalna fabuła i nuda... nie...
    pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia