Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Dlaczego warto wybrać metodę Genki English?

czwartek, 27 grudnia 2018


      Za nami pierwsze miesiące nauki w tym roku szkolnym. Niebawem czas podsumowań i zasłużony odpoczynek na feriach. To również dobra okazja na poszukiwania nowych metod nauki i rozwoju dla naszych dzieci. 

     Wielokrotnie podkreślałam, jak bardzo istotna jest dla mnie edukacja językowa moich dzieci. Znajomość języka obcego w dzisiejszych czasach jest niezbędna i wato rozwijać tę umiejętność jak najwcześniej. 
Dziś chciałam wam przybliżyć jedną z bardziej efektywnych i lubianych przez dzieci metod nauki języka angielskiego - metodę Genki.

 Metoda Genki - efektywna nauka języka obcego 

     Słowo "genki" wywodzi się z języka japońskiego, a oznacza radosny, ekscytujący i pełny życia. Według autora metody, Brytyjczyka Richarda Grahama, mamy do czynienia z pokoleniem dzieci, które chętniej zdobywa wiedzę przez interaktywne, dynamiczne zabawy, niż naukę stabilną z podręcznikiem. I taka jest właśnie nauka języka angielskiego metodą Genki English - pełna ruchu, emocji i zabawy. Dzieci podczas gier językowych, piosenek i zajęć ruchowych doświadczają języka angielskiego wszystkimi zmysłami. Metoda skierowana jest do dzieci w wieku od 2 do 9 roku życia i zakłada naukę najczęściej używanych słów oraz zwrotów, które ulegają z czasem rozbudowie. Naturalnym sposobem wzmocnienia pewności siebie w komunikowaniu się obcym języku w Genki English jest prowadzenie lekcji w grupach zajęciowych na podobnym poziomie umiejętności.

Metoda Genki  w polskiej szkole językowej 

    Również w naszym kraju organizowane są kursy w oparciu o założenia Richarda Grahama. Jedną z takich szkół jest Baby English Center, która posiada status Expert w prowadzeniu zajęć metodą Genki English w Polsce. Specjalizuje się w prowadzeniu zajęć języka angielskiego dla najmłodszych dzieci, przedszkolaków oraz dzieci uczęszczających do szkoły podstawowej. Pierwsze, bezpłatne zajęcia pozwalają określić umiejętności językowe dziecka, dzięki czemu przypisane zostaje do grupy, w której rozwinie swoje wiadomości i umiejętności. Na każdym poziomie wprowadzane jest nowe słownictwo i zagadnienia gramatyczne z języka angielskiego. Metoda cyklicznych powtórzeń sprawia, że nauka staje się efektywna, a dzieci z łatwością przyswajają język angielski. Kurs Genki English  angażuje dziecko za pomocą interesujących tematów oraz wykorzystania multimedialnych i interaktywnych materiałów. Aktywne, roztańczone i rozśpiewana zajęcia sprawiają, że nauka języka jest przyjemna i nie ma mowy o nudzie. W końcu kluczem do osiągania sukcesów jest pełne zaangażowanie oraz wykonywania tego co się lubi i sprawia przyjemność. Po zajęciach dzieci mają również możliwość nauki i powtórek w domu po zalogowaniu do materiałów multimedialnych.
   Baby English Center oferuje zajęcia z języka angielskiego (Genki English), hiszpańskiego (Genki Spanish), a w okresie wakacji letnich i ferii zimowych półkolonie językowe z wyżywieniem oraz dodatkowymi atrakcjami.


A co myślisz o metodzie Genki English?


Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

4 komentarze:

 1. Szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę o tej metodzie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mój synek ma 6 lat, już 3 lata uczy się angielskiego i przyznam, że jestem bardzo zadowolona z efektów. Uczy się w szkole językowej i w przedszkolu.W szkole językowej grupa liczy 8 dzieci i uczą się wg.programu Teddie Eddie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nigdy wcześniej nie słyszałam o tej metodzie, ale też na razie nie miałam potrzeby głęboko szukać. Dobrze wiedzieć.

  OdpowiedzUsuń
 4. Każda metoda, która daje jakiekolwiek efekty moim zdaniem jest odpowiednia. Trzeba tylko wiedzieć, na co się zdecydować. Ja wiem, że dla mnie najskuteczniejszy były jakiś kurs i cały czas się zastanawiam, jaki wybrać. Może coś z takiego rodzaju jak kursy w tej szkole https://lincoln.edu.pl/ ?

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia