Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Frigiel i Fluffy. Powrót Smoka Kresu

wtorek, 25 czerwca 2019


Frigiel i Fluffy. Powrót Smoka Kresu - książka, która musiał pojawić się w naszym domu. Z prostej przyczyny i mojego małego podstępu. Bardzo chcę udowodnić mojemu synowi, że świat gier komputerowych jest bardziej pasjonujący na kartach książki. Czy tym razem mi się to udało?

Tytuł: Frigiel i Fluffy. Powrót Smoka Kresu
Autor: Frigiel – Nicolas Digard
Wydawnictwo:Wydawnictwo RM
Data wydania: 15.05.2019
Liczba stron: 302
Oprawa: miękka ze skrzydełkami 
 Cena: 34,99 zł

          W Lanniel trwają przygotowania do uroczystości z okazji osiemdziesiątych urodzin króla Lludda Lawa. Latarnie z dyni, herbowe sztandary władcy i wspaniały zapach dyniowej tarty przypominał ze świętowanie rozpocznie się lada moment. Piętnastoletni Frigiel z utęsknieniem wyczekiwał na ten dzień ze względu na swojego dziadka. Tajemniczy Ernald często znikał z wioski, ale zawsze wracał w momencie rozpoczęcia uroczystości. I tym razem tak było. Wszystko zapowiadało się znakomicie. Frigiel w towarzystwie dziadka oraz jedynego prawdziwego przyjaciela psa Fluffyego oczekuje na ceremonię legendarnego władcy. Wystarczy jednak jedna chwila by życie głównego bohatera zostało wywrócone do góry nogami. Frigiel rusza wraz z Fluffym z tajną misją powierzoną przez Ernalda. Chłopiec wpada w wir nieoczekiwanych i pasjonujących zdarzeń w świecie zbudowanych z sześciennych kostek.

   
      Opowieść o dzielnym chłopcu walczącym z Smokiem Kresu i magiem Askar została wykreowana przez sławnego youtubera Frigiela oraz Nicolasa Digarda - miłośników świata zbudowanego z sześcianów. Seria liczy cztery tomy i jest bestsellerem w wielu krajach - Powrót Smoka Kresu, Więźniowie Netheru, Las Varogga oraz Bitwa o Meram. Na dzień dzisiejszy tylko pierwsza część została wydana w Polsce, a kolejna planowana jest na początek października.
      Historia Frigiel i psa Fluffyego została osadzona w uniwersum Minercraft i jest świetną alternatywą dla miłośników tej popularnej gry. W książce znajdziemy creepery, endermeny, płomyki i oczywiście tytułowego Smoka Kresu. Jednak to nie wszystko. W opowieści znalazło się również miejsce na takie wartości, jak przyjaźń, wzajemne wsparcie i dążenie do czynienia dobra wbrew złu.


      Chcesz, aby Twoje miłośnik Minecrafta czytał książki i oderwania się od monitora komputera podrzuć mu koniecznie tą pozycję. Książkę została wydana pod kątem młodego czytelnika - rozdziały krótkie, teksty proste, ilustracje czarno-białe, przypisy wyjaśniające pojęcia Minecraftowe oraz dodatkowa barwna mapa pozwala śledzić losy bohaterów. Mój ośmiolatek z zainteresowaniem podjął lekturę, przeczytał i wracał do niej. Z pewnością inni fani gry chętnie przeżyją pasjonującą przygodę z Frigielem i jego wiernym kompanem.Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

6 komentarzy:

 1. Ostatnio kupiliśmy gazetę z kilkoma rozdziałami tej książki.
  Chętnie poznalibyśmy całość :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ciekawa propozycja dla wielbicieli tego typu ksiażek

  OdpowiedzUsuń
 3. Mój miłośnik Minecrafta z pewnością będzie zainteresowany :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Nasz jeszcze za maly na takie pozycje, ale kto wie, moze mezowi kupie ��

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajna książka dla dzieci, szczególnie gdy akurat panuje "szał" na Minecraft'a. ;)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia