Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Konkurs "Radosne pakowanie z Canpol babies"

czwartek, 8 sierpnia 2019     Wyjście z małym dzieckiem nawet na krótki spacer, to nie lada logistyczne wyzwanie. Warto mieć pod ręką kilka niezbędnych rzeczy, aby w pełni cieszcie się beztroskim czasem na spacerze.
 
     Pediatrzy radzą, by wychodzić na spacer z dzieckiem na co najmniej 2-3 godziny. Zanim jednak wybierzesz się z dzieckiem na spacer, warto spakować do torby wszystko, co będzie Wam potrzebne. 

Minimum dla dziecka:
 • pieluchy na zmianę, wilgotne chusteczki, krem przeciw odparzeniom
 • ubranko na zmianę, tetrowe pieluszki 
 • jeśli torba nie ma maty do przewijania, konieczny będzie kocyk
 • jeśli nie karmisz piersią, zabierz butelkę z mlekiem i coś do picia dla dziecka
 • zabawki, smoczek, itp. 
Minimum dla rodzica:
 • gazetę lub książkę do poczytania, gdy dziecko zaśnie
 • żel antybakteryjny do rąk, który się przyda po zmianie pieluszki
 • coś zdrowego do picia ( najlepiej woda przyda się również do przemycia smoczka) i jedzenia ( nie mam nic gorszego, jak spacer z burczącym brzuszkiem)
     Wszystkie te rzeczy i wiele innych warto mieć pod ręką, dlatego zapraszam Was do konkursu, gdzie możecie wygrać funkcjonalny i elegancki plecak.


Nagrodą w konkursie jest  plecak dla mamy z funkcją przypięcia do wózka, w którym zmieścicie wszystko, co potrzebne jest dla maluszka i rodzica. 

*Termoizolacyjne kieszenie spowalniające proces stygnięcia/nagrzewania się pokarmu lub napoju

*Wygodne, szerokie i regulowane szelki

*Boczna kieszeń na kubek, bidon

*Praktyczna boczna kieszeń z łatwym dostępem do chusteczek

*Dyskretne kieszenie na dokumenty

*Karabińczyk na klucze, breloczek lub ulubioną zabawkę maluszka

*Uchwyty mocujące do wózka Wodoodporna kieszeń na mokre ubranie lub pieluszkę, zapinana na suwak

*Mata do przewijania idealna podczas spacerów i podróży

 
WYNIKI!!!

Po burzliwej, rodzinnej naradzie zdecydowaliśmy, że wielofunkcyjny plecak od Canpol babies powędruje do właścicielki pięknego i kojącego głosu - pani Agaty Kozłowskiej.

Dziękujemy wszystkim za wspaniałe zgłoszenia i zapraszamy na inne nasze konkursy. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Regulamin konkursu "Radosne pakowanie z Canpol babies"

I. WARUNKI OGÓLNE
1. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zgładzenie wiersza/piosenki pt. "Radosne pakowanie z Canpol babies" w postaci tekstu lub nagrania, w którym pojawią się słowa CANPOL, PRZYGODA, DZIECKO - dopuszczalne są odmiany podanych wyrazów.

Pracę konkursową w formie tekstu w dowolnej formie lub nagrania mp4, avi należy umieścić w jednym z wskazanych miejsc:
 a)  w komentarzu pod postem konkursowym na fanpage  LINK
 b)  pod tym postem konkursowym na blogu  Dlaczego nie ...
c) lub przesłać na adres mamadoszescianu@wp.pl (przesłane prace zostaną umieszczone w galerii konkursowej na FB).

Miło nam będzie jeżeli polubisz nas i sponsora na FB, udostępnisz post konkursowy i zaprosisz znajomych do zabawy.

3. Aby na bieżąco śledzić przebieg konkursu zapraszam do polubienia nas na FB Mama do sześcianu, również do obserwowania naszego bloga Dlaczego nie ...
4. Konkurs trwa od momentu ogłoszenia 08.08.2019 do 29.08.2019 godz. 23.59.
5. Zgłaszając pracę konkursową uczestnik potwierdzaj znajomość regulaminu konkursowego oraz wyraża zgodę na publikowanie przez organizatora prac i danych zwycięscy.
6. Biorąc udział w konkursie akceptujemy niniejszy regulamin oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Canpol I Sp. z o. o. SKA.: „Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatora oraz firmę Canpol I Sp. z o.o. SKA ich danych osobowych na potrzeby organizacji konkursu i wysyłki nagród. Dane uzyskane w związku z organizacją konkursu będą wykorzystywane zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.101.926 ze zm.).”

II. NAGRODY
1. Nagroda w konkursie przyznawana jest przez Organizatora na podstawie własnego wyboru.
2. Za przygotowanie nagrody oraz wysyłkę nagrody odpowiada sponsor Canpol babies.
3. Nagrodą jest plecak dla mamy z funkcją przypięcia do wózka
4. W konkursie zostanie przyznana jedna nagroda rzeczowa.
5. Nagrody nie można wymienić na gotówkę, ani na inne nagrody rzeczowe.
6. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nagrody (za ich jakość, termin dostarczenia lub jej brak).

III. OGŁOSZENIE WYNIKÓW
1. Spośród wszystkich prawidłowych zgłoszeń zostanie wybranych jeden zwycięzca.
2. Ogłoszenie wyników następuje do 5 dni od zakończenia konkursu na blogu Dlaczego nie ... oraz fanpage Mama do sześcianu.
3. Zwycięzca zgłasza się w ciągu 5 dni od ogłoszenia wyników w wiadomości prywatnej do Mama do sześcianu lub na adres mamadoszescianu@wp.pl w celu przekazania danych (adres, imię i nazwisko, adres mailowy i numer telefonu).
4. Brak zgłoszenia, o którym mowa w pkt 5 jest równoznaczny z rezygnacja przez uczestnika z odbioru nagrody. W takiej sytuacji zostanie wybrany kolejny  zwycięzca w ciągu max. 3 dni.

IV. ODPOWIEDZIALNOŚĆ
1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczanych komentarzy, z zastrzeżeniem jednak, że w przypadku podjęcia informacji o naruszeniu regulaminu portalu Facebook lub norm powszechnie obowiązujących, w tym dobrych obyczajów zobowiązuje się w ciągu 24 h do usunięcia stwierdzono naruszenia.
2. Organizator ma prawo wykluczenia uczestnika w przypadku:
a) podania fałszywych danych osobowych na Facebooku i tworzenie konta dla innej osoby bez posiadania jej pozwolenia, w tym przez osoby poniżej 13 roku życia,
b) udział w konkursie przy pomocy kilku kont, użytkownika na Facebooku,
c) zablokowania konta użytkownika na Facebooku,
d) używanie w odpowiedziach słów powszechnie uważanych za niedozwolone lub zamieszczenia innych wypowiedzi naruszających prawa osób trzecich w tym Organizatora lub Partnera konkursu (sponsora).
3. Wykluczenie z konkursu jest równoznaczne z utratą prawa do nagrody.
4. Facebook nie sponsoruje i w żaden sposób nie uczestniczy w organizacji konkursu, tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.
5. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych. W konkursie może wziąć udział posiadacz konta na portalu społecznościowym Facebook z zastrzeżeniem, że korzystanie z Facebooka przez osoby poniżej 13 roku życia jest zabronione.


 Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał.
 Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!3 komentarze:

 1. Kiedy rano słonko świeci w mig radują się już dzieci
  Nie śniadanko nie zabawa a na dworek jest wyprawa
  Smoczek , piłka i pieluszka Już gotowa jest Ropuszka
  Jeszcze Picie kremik czapa by nie była później draka
  A po drodze dzień kuriera wnet paczuszka Już dociera
  Od Canpolu jasna sprawa są zabawki jest zabawa
  Bo z Canpolem każdy wie dzieci lubią bawić się

  FB oczywiście Polubiony <3

  OdpowiedzUsuń
 2. No akurat pakowania zawsze jest bardzo dużo i przyznam szczerze, że czasem ciężko o wszystkim pamiętać, więc trzeba zrobić sobie listę. Ja też ogólnie muszę dokupić jeszcze wiele różnych rzeczy. Jedną z nich jest torba plażowa i ja właśnie na stronie https://versoli.pl/pl/45-torby-plazowe sprawdzam sobie wszystkie informacje. Korzystajcie, bo oferta tej hurtowni jest naprawdę imponująca. Mają fajną jakość, a ich produkty można znaleźć w różnych sklepach. Lubię kupować lokalnie, bo na pewno mają w takich miejscach zawsze ciekawe propozycje.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia