Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Opaska dla syrenki DIY

środa, 19 lutego 2020     Sezon karnawałowy w pełni. Zabawy przebierańców albo się lubi, albo unika jak ognia. Moja córka należy do pierwszej grupy i chętnie uczestniczy w balach.

     W tym roku wrócił do łask motyw syrenki. Do gotowej sukienki postanowiłyśmy stworzyć  opaskę. Pomysł mojej małej projektantki był bardzo prosty - rafa koralowa na głowie.

     Szybki projekt, łatwe wykonanie i jest jedyna w swoim rodzaju opaska z morszczynami pęcherzykowatymi, krasnorostami, rozgwiazdami i muszlami. 

Materiały:
- opaska
- kolorowe lub brokatowe arkusze piankowe
- dodatkowo koraliki, cekiny itp.
- klej


     Z piankowych arkuszy wycinamy rozgwiazdy, muszelki oraz inną roślinność morską. Można skorzystać z szablonów wydrukowanych najpierw na papierze, wyciętych, a potem przeniesionych na piankowe arkusze. Moża również poddać się kreatywności i wyciąć różne szalone kształty przypominające stworzenia z rafy koralowej. Piankowe arkusze pozwalają na wciśnięcie dodatkowych wgłębień oraz zarysów, dzięki czemu wszystko wygląda bardzo naturalnie. W taki sposób  zrobiłam promienie na żółtej muszli oraz różowej rozgwiazdzie.
     Wszystkie wycięte elementy przykleiłam do opasi klejem na gorąco. Dodatkowo można  ozdobić rafę cekinami i koralikami według własnego uznania. Ja osobiście nie doklejałaby nic wiecej, jednak moja córka lubi błyskotki. Stąd na małej rozgwiazdzie pojawiły się błyszczące gwiazdki, a na jasnozielonych morszczynach przeźroczyste koraliki, które mają imitować pęcherzyki tych glonów.

     Tak przy okazji miałam z córką nie tylko zajęcia techniczno-artystyczne, ale również całkiem ciekawą lekcje biologii : )

Jaki jest Wasz pomysł na ciekawe przebranie karnawałowe?


 Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!
    
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia