Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Filmy dla dzieci o Odzyskaniu Niepodległości

poniedziałek, 8 listopada 2021


     Jesienne dni to również bardzo dobra pora na rozmowy i twórcze działania. To właśnie 11 listopada mamy okazję do opowiadania dzieciom o historii naszego kraju.

     W dniu, w którym obchodzimy kolejną rocznicę odzyskania niepodległości nasze myśli w szczególny sposób skłaniają nas do refleksji na temat patriotyzmu. Warto rozpocząć rozmowę o tym, czym jest niepodległość, jak należy szanować symbole narodowe, a także przybliżyć sylwetki najważniejszych polskich bohaterów.

  Pomocą w tych działaniach mogą się okazać krótkie filmy skierowane do dzieci i młodzieży. Dzisiaj mam dla Was 5 filmów, które mogą pomóc w zrozumieniu i poznaniu historii Polski oraz jej drogi do odzyskania niepodległości.

1. Temat: Odzyskanie niepodległości 

2.  IPNtv: Gra o Niepodległość

 3. Co wydarzyło się 100 lat temu w Polsce - film do wystawy "W Polsce króla Maciusia" w Muzeum POLIN

4. Baśka Murmańska – cykl Co by było, gdyby zwierzęta mówiły?

5. Z albumu Dziadka - historia Józefa Piłsudskiego opowiedziana dla dzieci


Na koniec piosenka ZoZi pt."Co to jest niepodległość?"

 
 
Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia