Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

W domu czarownicy - Arin Murphy-Hiscock

środa, 26 stycznia 2022

Nowa książka autorki Green Witch oraz Księgi urody czarownicy zaprasza nas do domu pełnego magii. Pachnącego ziołami, kadzidełkami i wypełnionego pozytywną energią.

     W domu czarownicy to poradnik przeznaczony dla osób, które pragną zadbać o dobrą energię w najbliższym otoczeniu. Arin Murphy-Hiscock przekonuje nas, że nasz dom to azyl, bezpieczna przystań i powinniśmy zrobić wszystko, aby właśnie tak było. Autorka wskazuje, że każda domowa czynność może być pełna magii i pozytywnej energii. Krok po kroku podpowiada jak wpleść i odnaleźć tę odrobinę magii w codziennych zajęciach. W 11 rozdziałach poznacie przepisy kulinarne, składniki mieszanek ziołowych, podstawy rękodzieła, ale również rytuały i modlitwy.

    Autorka nawiązuje również do wierzeń oraz symboliki wywodzących się od różnych religii świata. To prawdziwa podróż przez dzieje ludzkości oraz ich ponadczasowe przekazy. Przemierzamy odrębne kultury i odległe rejony świata, by poznać głęboko zakorzenione tradycje związane z domem. Lektura daje nam fantastyczną możliwość poszerzenia naszej wiedzy na temat tradycji japońskiej, chińskiej, celtyckiej, nordyckiej, chińskiej i wielu innych. 

 

Autorka: Arin Murphy-Hiscock
Premiera 15.09.2021
Wydawnictwo: Kobiece
Ilość stron: 304
 

     Do lektury książki W domu czarownicy zachęciła mnie klimatyczna okładka, którą wypatrzyłam na stronie TaniaKsiążka.pl. To ona przyciągnęła moją uwagę dając nadzieję na ciekawą lekturę. Po części tak właśnie było. Znalazłam tam ciekawostki na temat bóstw i duszków  mających związek z ogniskiem domowym, przepisy do wypróbowania oraz zioła do wykorzystania. Jednak spora część rytuałów i zaklęć znajduje się poza moim zasięgiem. Do takich tematów podchodzę ze sporym dystansem i szybko przebrnęłam przez te część książki. Nie zmienia to faktu, że lektura była całkiem ciekawym doświadczeniem i ukazała mi nieco inny obraz mojego domu.  

     W dzisiejszej gonitwie często brak nam czasu na celebrowanie codziennych czynności. Może za sprawą tej książki uda się nam przystaną i zastanowić się nad naszym życiem?

Jak dbasz o ognisko domowe? 


Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania. Pozdrawiam!

2 komentarze:

  1. Szczerze zaciekawiła mnie ta publikacja, chętnie bym przejrzała zawartość tej ksiażki.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo ciekawa tematyka. To książka, którą chciałbym bym mieć w swojej biblioteczce.
    Piękne zdjęcia do recenzji.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia