Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Alicja. Po drugiej stronie przyjemności - Anna Langner

wtorek, 21 marca 2023

 

Czasami mamy wrażenie, że nasze życie możemy przeżyć według nasze planu. To my chcemy dyktować zasady, realizować nasz wzór na szczęście. Jednak równie często zmuszeni estesmy podporządkowywać się innym. 


Autor: Anna Langner
Wydawnictwo: Niegrzeczne książki 
Data wydania: 22.02.2023
Ilość stron: 304 

 

      Alicja mogła mieć wszystko, o ile można było to kupić. W zamian zamożni rodzice oczekiwali jedynie posłuszeństwa i realizacji ich planu na życie Alicji. Jednak dziewczyna nie odnajdywała się w luksusowej posiadłości, w czasie wytwornych spotkań majętnymi znajomymi rodziców. Wybrała inną drogę, wybrała wolność mimo, że wiązała się z skromnym życiem w wynajętej kawalerce i utrzymywaniu się z kradzieży. Alicja była prawdziwą mistrzynią w tym fachu i zawsze wybierała bogaczy, dla których strata portfela nie była znacznym obciążeniem. Pewnego dnia dziewczynie trafia się bardzo łatwa akcja,  która odmienia jej życie.  Kradnie portfel niewłaściwemu mężczyźnie, który ma dla Alicji propozycje niedorzucenia. Dziewczyna z dnia na dzień trafia w niebezpieczny świat, w którym zagrożeniem i ratunkiem może być tylko pan D. 


Podobno wszyscy mamy swoje demony.

Pozwólcie, że przedstawię Wam mojego. 

 

     Alicja po drugiej stronie przyjemności przyciągnęła moją uwagę tytułem i okładką, która zapowiada niezwykłą ucztę dla zmysłów. Okazało się jednak, że "nie oceniaj książki po okladce", bo możesz otrzymać coś o wiele bardziej zaskakującego. Autorka wplotła w fabułę książki magię dobrze znaną czytelnikom z opowieści "Alicji w krainie czarów". Wprawdzie historia jest nieprzewidywalna, pełna tajemnic oraz zwrotów akcji, ale sama relacja głównych bohaterów nie przemówiła do mnie podobnie jak zakończenie. W całej opowieści świat realny miesza się ze snem, magią i trudno momentami stwierdzić, co jest mrocznym urojeniem, a co faktycznymi zdarzeniami. Z pewnością otrzymałam historię, której się nie spodziewałam.

     Na koniec autorka zaprasza na swój wattpadowe konto (nick:Vanillafighter), gdzie można przeczytać bonusowy rozdział Alicji. Po drugiej stronie przyjemności. 

Jestes gotowa przeżyc przygodę w tajemniczym ogrodzie Pana D? 

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 

Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia