Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Wycieczki Śmieciareczki - Marcin Przewoźniak

środa, 1 marca 2023

 


Wydawnictwo Wilga przygotowało niespodziankę dla najmłodszych pasjonatów motoryzacji. Kolorowe pojazdy zamierają świat pełen przygód. 

     Najnowsza seria książeczek Wycieczki Śmieciareczki przedstawia najmłodszym przesympatyczną bohaterkę, z którą mogą przeżyć niezwykłe przygody w mieście. Książeczki w formie bogato ilustrowanej historii z rymowanym, zabawnym tekstem pokazuje jak z codziennymi obowiązkami radzą sobie pojazdy miejskie i budowlane. Długość opowieści jest idealna do przeczytania mlodszym przedszkolakom, a dla starszych dzieci teksty mogą służyć do nauki czytania. 
     Ilustracje są bardzo kolorowe, przyjaźne i mogą służyć do snucia własnych opowieści na temat przygód wesołych samochodzików. Historie Śmieciareczki w sposób bardzo przystępny dla najmłodszych odbiorców przedstawiają również zagadnienia związane z tematyką ekologiczną  - potrzebą dbania o czystość, czy podstawy segregowanie śmieci.

Autor: Marcin Przewoźniak
Ilustrator: Marta Anna Jollant
Wydawnictwo: Wilga
Data wydania: 08.02.2023
Ilość stron: 32

 

Cześć, Śmieciareczko! (tom 1)

     W pierwszym tomie poznajemy pracowitą Śmieciareczkę oraz jej codzienne obowiązki. Jej pracę przerywa złośliwy wietrzyk, który porywa ze śmietnika foliową siatkę. Śmieciareczka za wszelka cenę chce dogonić niesforną reklamówkę. Do pogoni za foliowym uciekinierem dołącza w końcu Dźwig i w mieście znów zaczyna panować porządek. Tego dnia Śmieciareczka w czasie swoich obowiązków spotyka również Radiowóz. Pracowity dzień nasza bohaterka kończy w garażu, gdzie czeka na nią zasłużona kąpiel i odpoczynek. 


Spotkania i sprzeczki małej Śmieciareczki (tom 2)

      W drugim tomie poznajemy przyjaciół Śmieciareczki: Kontener z elektrośmieciami, Szmabiarkę, Polewaczkę, Cysternę i Wóz Ogrodniczy. Dowiaduje się też, że każdy z tych pojazdów ma do zrobienia ważne zadania. Śmiecairka poucza również pewną ciężarówkę, przewożącą zielone odpady, aby nie rozrzucała ich po mieście. Na szczęście spór rozstrzyga Radiowóz, który pojawia się w okolicy. 

Pi, pi! Kto dołączy do ŚMIECIARECZKI!

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 

Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia