Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Komiksy popularnonaukowe - 24 godziny na Antarktydzie oraz 24 godziny w epoce kamienia

poniedziałek, 14 sierpnia 2023

  

Któż nie marzy o podróżach w czasie i w przestrzeni? A jak wiadomo z książkami wszystko jest możliwe! Najmłodsi czytelnicy z przyjemnością mogą to osiągnąć otwierając najnowszą część komiksów popularnonaukowych serii 24 godziny...

    W ostatnim czasie ukazały się dwa nowe tomy: 24 godziny na Antarktydzie oraz 24 godziny w epoce kamienia. Książki zostały bardzo staranne i ładne wydanie - twardą oprawa, dobrej jakości papier i druk. W komiksowej opowieść opisującej jeden dzień z życia bohaterów, autor sprytnie przemycia sporą dawkę wiedzy naukowej. Komiksy skierowane są do najmłodszych czytelników i nie brakuje w nich emocji, akcji oraz ciekawostek. Oczywiście główną rolę grają tu wyraziste, komiksowe ilustracje, ale na kolejnych stronach znajdziemy również map oraz zestawienia wyjaśniające różnorodne naukowe zagadnienia. Całość czyta się jak fascynującą opowieść, a mimochodem odkrywa się tajemnice wszechświata i sekrety nauki. Na końcu książki znajdziemy również indeks, słownik z najważniejszymi terminami oraz odnośnik do strony anglojęzycznej, gdzie można znaleźć jeszcze więcej ciekawostek, gier, filmów i materiałów na wybrany temat.

Autor: Andy Prentice
Wydawnictwo: Wilga
Data wydania: 26.07.2023
Liczba stron: 64
Wiek: 9-12 lat

     Ubierz się ciepło, usiądź wygodnie w fotelu i wyrusz  do mroźnej i śnieżnej Antarktydy. W podróżny po najzimniejszym kontynencie będzie towarzyszyła nam Viv, która zajmuje się naprawą sprzętu . W Brytyjskiej Stacji Badawczej właśnie jest lato i słońce świeci przez całą noc. Viv budzi się o 7.15 by pokazać nam Antarktydę oraz jak wygląda życie polarników zarówno w stacji, jak i poza nią. Spróbujemy przetrwać antarktyczną burzę śnieżną oraz spotkanie ze zwierzętami zamieszkującymi biegun południowy.

Autor: Lan Cook
Wydawnictwo: Wilga
Data wydania: 26.07.2023
Liczba stron: 64
Wiek: 9-12 lat

     Rodzina Auri zabierze nas natomiast prawie 20 000 lat w przeszłość, by przeżyć z nią jeden dzień w niełatwych czasach epoki kamienia. Auri jest ciekawa świata i chętnie opowiada o życiu swojej rodziny. Dzień zaczyna się już o 5.00, a wypełniają go różne niesamowite i często niebezpieczne zajęcia. Wspólnie nauczymy się rozpalać ogień, wytwarzać narzędzia i zbierać rośliny jadalne. Poznamy modowe trendy i stworzymy malowidła jaskiniowe. Stawisz też czoła niebezpieczeństwom czyhającym na ludzi w tamtych czasach.
W serii ukazały się również:

24 godziny w kosmosie

24 godziny w dżungli

Przeżyj fascynujące 24 godziny! 

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania. Pozdrawiam!3 komentarze:

  1. Jestem przekonana, że oba te komiksy bardzo mi się spodobają.

    OdpowiedzUsuń
  2. Pięknie wydane albumy! Tylko te ceny troszkę wysokie (koło 30zł) jak dla mnie. Ale może uda się jakąś używkę albo promocję znaleźć:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Co do kwestii napraw... potrzebny mi serwis okien w Krakowie i okolicach. Jak to widzicie - https://kniz.pl/serwis-okien-i-drzwi/ ? Do kogo się zwrócić, aby to miało ręce i nogi?

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia