Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

NOWA Teraz matura. Język polski. Poziom podstawowy. Do matury 2024

poniedziałek, 12 lutego 2024

 

Jeszcze niedawno tegoroczni maturzyści szykowali się do bali studniówkowych, a już ostatni dzwonek do intensywnych przygotowań do egzaminu dojrzałości. Wzmożony czas nauki można wspomóc wartościowymi zestawami powtórkowymi.


Nowa Teraz Matura. Język polski. Poziom podstawowy. Do matury 2024

 Autorzy: Hanna Moszczeńska, Jan Jończy, Marianna Gutowska,
 Zofia Kołos, Anna Polińska
 Wydawnictwo: Nowa Era
Rok wydania: 2023
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 512

     W książce znajdziecie wszelkie zagadnienia, których znajomość jest niezbędna dla każdego ucznia pragnącego zdać maturę na dobrym poziomie. W jednej pozycji zgromadzona została wiedza obejmująca zakres wszystkich epok literackich. Komplet treści maturalnych obejmuje wyjaśnienia podstawowych pojęć, zagadnień, analizę problemów, oraz ukazanie najistotniejszych kontekstów omawianych utworów. Autorzy przygotowali omówienie lektur, dzięki którym uczeń będzie mógł odświeżyć wiedzę na temat książek czytanych we wcześniejszych latach nauki. Przedstawiony materiał zebrano w atrakcyjny i przejrzysty sposób - fotografie, schematy, diagramy, tabele, często odnosząc się do graficznych symboli. W książce nie zabrakło również ćwiczeń graficznych, czy miejsc na własne notatki. Oczywiście w vademecum  zgromadzono również zadania maturalne dotyczące poszczególnych działów oraz cennych wskazówek, jak przygotować się oraz zdać egzamin ustny oraz pisemny. Na pierwszych stronach maturzysta znajdzie także przydatny planer powtórkowy. Z pewnością racjonalne rozłożenie materiału w czasie pomoże przygotować się do egzaminu dojrzałości na znacznie wyższym poziomie. Uzupełnienie vademecum jest Zbiór zadań maturalnych, w którym znajdują się rozwiązania arkuszy maturalnych oraz odpowiedzi do zadań matury ustnej.

     NOWA Teraz matura to książka stworzona z myślą o współczesnych maturzystach, dla których świat cyfrowy to miejsce zdobywania wiedzy. Vademecum zapewnia szeroki dostęp do materiałów cyfrowych. Wystarczy zalogować się w aplikacji app.nowaterazmatura.pl i podać w niej kod dostępu otrzymany wraz z książką. Kod ten otwiera przed uczniami bogata bazę szczegółowych streszczeń lektur, quizów na ich temat, filmów czy fiszek, dzięki którym utrwalanie wiedzy na temat poszczególnych epok będzie o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze. Dla zainteresowanych dostępna jest również strona nowaterazmatura.pl zawierająca wszystkie niezbędne informacje o maturze.
 Jak wspominasz swoją maturę z języka polskiego?

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 

Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia