Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Odlotowe gołębie Tom 5 i 6 - McDonald Andrew i Wood Ben

czwartek, 15 lutego 2024

 

Do ptasiej drużyny Wydawnictwa Znak Emotikon dołączyły w ostatnim czasie dwa nowe, zakręcone i totalnie odlotowe opowieści. Poznajcie najnowszy tom zabawnej, obrazkowej historii o szalonych ptakach.

      Drużyna Odlotowych gołębi to zaskakujący zbiór przezabawnych indywidualności, które w akcji nie mają sobie równych. Szefem drużyny jest Gruchot, należący do gołębi garłaczy. Dużo wie i doskonale sprawdza się w roli lidera, a  w akcji zawsze idzie na całość. Ekspres to gołąb pocztowy. To on rozwiązuje najtrudniejsze zagadki i ratuje ekipę przed najgorszym. Wywrotka to niebywale giętka i zwinna gołębica należąca do gatunku fajferów. Słynie z szalonych akrobacji w locie, dzięki czemu wykręci się z każdej opresji. Mamy również niezwykle zakręconego gołębia z gatunku loczek. Papilotka ma kręcone pióra i super moce, które są postrachem wszystkich złoczyńców. Ostatnim członkiem drużyny jest gołąb skalny. Maskoptak, bo o nim mowa, uwielbia szalone akcje oraz kamuflaże. Z taką ekipą najdziwniejsze i najbardziej zakręcone śledztwo idzie jak po maśle (a raczej po najmniejszy okruszek).

Autorzy: McDonald Andrew i Wood Ben
Wydawnictwo: Znak Emotikon
Data wydania: 2024
Liczba stron: 224
Wiek: 6+

Odlotowe gołębie zadają dziobociosy

Data premiery: 10.01.2024
 
     To już 5 tom, a ptasia drużyna nie zwalnia i rozwiązuje trzy nowe oraz zaskakujące sprawy detektywistyczne. Ratując panią burmistrz dowiadują się o zuchwałej kradzieży szmaragdu Kociego Oka. Gołębie wkraczają do akcji, przechytrzą kota Szampona, a Kocie Muzeum zamieniają w muzeum brudu. Jednak to nie ostatnia zagadka z jaką zmierzą się członkowie Odlotowych gołębi. Przed nimi sprawa ukrytego ptaka Kakapo i tajemnica znikającego drzewa.
Odlotowe gołębie polują na Chlebostwora

 Data premiery: 15.02.2024 

     Najnowsza część Odlotowych gołębi zapewnia czytelnikom jeszcze więcej zabawnych przygód i szalonych bohaterów. W tom 6 drużyna w pierwszej historii wykorzysta skórki bananów i zmierzy się z Chlebostworem. W kolejnej opowieści gołębie pojawiają się w domu pani burmistrz i odkrywają jej tajemnicę z dzieciństwa. W ostatniej historii odlotowe gołębie stoczą walkę z bandą królików, które pragną przejąć kontrolę na miastem.     Każdy z tomów to wybuchowa mieszanka czarno-białych ilustracji oraz tekstów zapisanych różnorodnymi czcionkami. Tekstów jest niewiele, a historię tworzą głównie energiczne i zabawne rysunki. Dzięki temu Odlotowe Gołębie czyta się szybko, przyjemnie i trudno się zatrzymać na jednej opowieści. Szczególnie, że na końcu znajdziemy zapowiedzi kolejnych tomów, opis gatunków, do jakich należą drużyna Odlotowych Gołębi oraz dodatkowe aktywności np. gołębi „kokokokod” Morsa. 

Zabawa nie ma końca, polecamy!


W serii ukazały się do tej pory 6 szalonych tomów:


Odlotowe gołębie łapią bandytów

Odlotowe gołębie pożerają niebezpieczeństwo

Odlotowe gołębie odpalają gniazdolot

Odlotowe gołębie dają nura

Odlotowe gołębie zadają dziobociosy 

Odlotowe gołębie polują na Chlebostwora 

 

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 

Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia