Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

"Blisko z Tobą chcę być" - EmoStrefy

czwartek, 14 lipca 2016


„Blisko z Tobą chcę być. EMOTOPIC wspiera rodzicielstwo bliskości” to program, wspierający bliskość rodzicielstwa od pierwszych wspólnych chwil,
od pierwszego spojrzenia,
od pierwszego dotyku.
Przebywanie w szpitalu z dzieckiem często jest niezwykle trudnym doświadczeniem, które odczułam dotkliwie również na własnej skórze. Dlatego wspieram ogólnopolski program rodzicielstwa bliskości "Blisko z Tobą chcę być".

7 filarów RODZICIELSTWA: 
  1. Bądź blisko od porodu.
  2. Słuchaj płaczu swojego dziecka.
  3. Karm piersią.
  4. Noś dziecko przy sobie.
  5. Śpij przy dziecku.
  6. Pamiętaj o równowadze i wyznaczaniu granic.
  7. Strzeż się trenerów dzieci
na podstawie  książki "Księga Rodzicielstwa Bliskości" autorstwa Marthy i Williama Searsów, która ukazała się w Polsce nakładem wydawnictwa Mamania.


Pharmaceris pragnie wspierać rodziców na co dzień, ale przede wszystkim w sytuacjach, w których budowanie bliskości jest utrudnione – np. w przypadku leczenie dziecka w szpitalu czy pobytu noworodka w inkubatorze. Dlatego właśnie EMOTOPIC, w ramach ogólnopolskiego programu „Blisko z Tobą chcę być”, rozpoczyna tworzenie EmoStref, które umożliwią rodzicom bliski kontakt ze swoimi dziećmi.
W każdej EmoStrefie będą znajdować się:
  • fotele do kangurowania na oddziałach neonatologicznych lub rozkładane łóżka dla rodziców czuwających przy szpitalnych łóżkach dzieci.
  • koala Emo – maskotka i gry umilające czas dzieciom i rodzicom przebywającym na oddziałach szpitalnych. 


Strefy bliskości powstaną w placówkach medycznych, które mogą zgłosić się do udziału w programie poprzez wypełnienie zgłoszenia http://emostrefa.pl/wsparcie-dla-rodzicow/. Na podstawie zebranych zgłoszeń wybrane zostaną miejsca i placówki, gdzie  powstaną EmoStrefy. Ich budowę sfinansuje marka Pharmaceris, która przeznaczy na ten cel środki pozyskane ze sprzedaży dermokosmetyków z linii EMOTOPIC. Każdy z nas kupując preparaty EMOTOPIC pomaga stworzyć kolejną EmoStrefę.


Możemy również zakupić maskotkę-cegiełkę – koalę Emo w sklepie MAYLILY, 10 złotych z każdej sprzedanej Koali EMO zasili budowę EmoStref.Mamo, tato, blisko z Tobą chcę być!
Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!


1 komentarz:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia