Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

GlutoStwory

wtorek, 16 czerwca 2020


Moje dzieci uwielbiają wszelkie eksperymenty i zabawy kreatywne. Córka z zapałem tworzy masy nienewtonowskie, slime i różnego typu wodne masogluty. Oczywiście zabawy bardzo fajne i zatrzymujące moją pociechę na dłużej, ale równie brudzące. A gdyby stworzyć glutostwora bez brudzenia rąk?

Z grami wszystko jest możliwe :) 
W wyniku sekretnego eksperymentu laboratorium zostało opanowane przez tajemnicze glutostwory!
Mnożą się na potęgę i przybierają coraz bardziej wymyślne kształty. Zbierz zespół specjalistów i powołaj do życia nowe niesamowite istoty!
Działajcie wspólnie albo weźcie udział w rywalizacji o tytuł największego kreatora glutostworów.
Tytuł: GlutoStwory 
Marka: Zu&Berry
Data wydania: marzec 2020
Wiek: 3+
Liczba graczy: 2-4 osób
Czas gry: 15 min


      Glutostwory to bardzo sympatyczna gra propozycja dla dzieci w wieku przedszkolnym. Ciekawa tematyka i zabawne buźki glutostworów zdecydowanie zachęca do zabawy. Frajda z budowania glutostworów jest ogromna, a pomysły liczne. Układanie kafelkowych puzzli doskonale pobudza wyobraźnię i kreatywność. Rozwija również umiejętność koncentracji uwagi, stymuluje rozwój umiejętności analizy i syntezy wzrokowej. W rozgrywce kooperacyjnym dodatkowo wspomagany jest rozwój kompetencji społecznych.


Zawartość opakowania:
4 kafelki z głowami glutostworów
44 kafelki ciała glutostworów
instrukcja

Zasady zabawy są bardzo proste, wystarczy wybrać jeden z wariantów gry:
 • Wariant I - zespół badawczy, czyli wariant kooperacyjny, w którym się liczy współpracę całego zespołu.
 • Wariant II - konkurs naukowy, czyli rozgrywka oparta na rywalizacji. 
 
     W obu wariantach celem rozgrywki jest zbudowanie glutostwora składającego się z jak największej liczby kafelków. Warianty różnią się tym, że w pierwszym gracze wspólnie budują jednego stwora, a w drugim każdy tworzy własnego glutostwora. Na początku rozgrywki losujemy głowę naszego glutostwora, a następnie dobieramy kolejne kafelki i układamy ciało. Odkryty kafelek gracz może odłożyć do pudełka, gdy nie pasuje do ciała glutostwora lub po prostu nie chce go tam  dołożyć. Najważniejsze, by ciała stworów były z każdej strony kompletne i idealnie dopasowane. Kształt jest absolutnie dowolny i możemy eksperymentować w nieskończoność. Liczy się więc precyzja, strategia i pomysłowość. Oczywiście w wariancje drugim wygrywa najbardziej rozbudowana kreatura i jej autor. Warto również wspomnieć, że u nas doskonale sprawdzał się również zabawa solo. Córka chętnie układała kafelki samodzielnie w przeróżne glutostwory. 

Oto nasze glutostwory :)
      Podsumowując Glutostwory to prosta zabawa w układanie niesamowitych stworów z kafelków. Gra dedykowana jest dla najmłodszych, ale zapewniam miłe chwile kreatywnego budowania.
Glutosławy przypadły nam bardzo do gustu, polecamy!


Post powstał w ramach projektu:
http://mamajanka.blogspot.com/2016/02/grajmy.html


Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
 Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

7 komentarzy:

 1. Już wiem że mój Noam był by nią zainteresowany

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna gra, daje wiele możliwości kreatywnej zabawy (nawet poza wariantami przewidzianymi przez jej twórców). Naszemu Bąblowi by się spodobała :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow! Pierwszy raz widzę taką gierkę :) zapowiada się ciekawie. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie widziałam jej wcześniej. Bardzo mi się podoba, że stwarza tyle możliwości

  OdpowiedzUsuń
 5. Pogralibyśmy! Zdecydowanie jest to gra w naszym typie :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Pierwszy raz widzę te grę! Wygląda mega! Moi chłopcy byliby zachwyceni

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiam takie gry, które dają mnóstwo możliwości zabawy. N8gdy wcześniej jej nie widziałam.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia