Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Kap, cap, chlap i inne wierszyki logopedyczne - Agnieszka Frączek

sobota, 9 października 2021


   Dziś przychodzę do Was z nowym zbiorem wierszy dla najmłodszych. Kap, cap, chlap i inne wierszyki logopedyczne to rymowanki po brzegi wypełnione dobrym humorem, wyrazami dźwiękonaśladowczymi i głoskami, które syczą, szumią, świszczą, bzyczą oraz terkoczą.

Autor: Agnieszka Frączek
Ilustracje: Artur Gulewicz
Wydawnictwo: Wilga 
Premiera: 15.09.2021
Wiek: 3-5 lat

    W książce Kap, cap, chlap znajdziemy przyszło 40 krótszych i nieco dłuższych wierszyków o różnej tematyce. Spotkamy tam dżdżownice z nad Jeziora Czczym, żuka amatora żuru oraz kurkę miss podwórka. Autorka przygotowała zbiór pełen zabawnych rymowanki, które wspierają kompetencje fonologiczne, ortograficzne oraz pobudza wyobraźnię i kreatywne myślenie nieszablonowymi historyjkami. Wspólna lektura to świetny sposób na to, aby w przyjemnej atmosferze utrwalać poprawną wymowę.

     Dowcipne wierszyki i rymowanki dobrze odnajdą się w domowej edukacji, ale mają również olbrzymi potencjał w pracy na zajęciach terapeutycznych w przedszkolu, czy szkole. Wiersze Agnieszki Frączek to również świetna propozycja dla dzieci, które nie mają kłopotu z mową, ale są w wieku, kiedy wymowa się rozwija. Książka w ciekawy sposób wesprze ten rozwój i pozwoli na językową gimnastykę.

     Bardzo barwna książka zaskakuje nie tylko łamiącymi język wierszami, ale również szalonymi ilustracjami. Zapewniam, że przykują uwagę najmłodszych na dłuższą chwilę. Książka może być inspiracją do przeróżnych zabaw i ćwiczeń rozwijających mowę i spostrzegawczości.

Zresztą zobaczcie sami, co kryje się w środku.


     Posłuchajcie również, jak poradzili sobie z wierszami Agnieszki Frączek przedstawiciele redakcji wydawnictwa Wilga - "Kluska w zupie" z książki Kap, cap, chlap i inne wierszyki logopedyczne. 

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! 
Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania.
 Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia