Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Soul Riders. Sekret Ścieżki Wiatrów. Star Stable

czwartek, 4 sierpnia 2022


Dziś przed Wami pierwszy tom z nowej serii Soul Riders, który otwiera drugą trylogię opisującą niesamowite wydarzenia na malowniczej wyspie Jorvik. W najnowszym tomie Sekret ścieżki wiatrów po raz kolejny przenosimy się w tajemniczy świat, druidów, Jeźdźców Duszy oraz mrocznych znaków. 

     Wyspa Jorvik jest miejscem akcji internetowej gry Star Stable, ktora jest fenomenem wśród gier online ostatnich lat. Dostępna jest w 180 krajach i łączy tysiące graczy na całym świecie. W samej tylko Polsce w Star Stable Online gra ponad 100 tys. graczek. Dużym zainteresowaniem cieszą się również książki związane ze światem Star Stable


Seria: Star stable
Autor: Helena Dahlgren
Wydawnictwo: Znak
Rok wydania: 2022
Ilość stron: 240


     Lisa, Linda, Anne oraz Alex odpoczywają i korzystają z wakacyjnej przerwy nie zdając sobie sprawy, że już nie długi będą musiały ponownie zmierzyć się z siłami zła. Dziewczyny łączy wspólna pasja do koni oraz sekret. Dzięki mocom Jeźdźców Duszy, każda z nich otrzymała inną moc. Lisa odznaczała się zdolnością uzdrawiania, Linda przewidywania przeszłości, Anna potrafiła się teleportować, a Alex posiadała moc błyskawicy. Ich drogi po raz kolejny skrzyżują się na wyspie Jorvik.

     Linda w przerażającej wizji dostrzega lepką, ciemnoczerwoną krew rozlewającą się po bruku oraz zapłakaną siebie na grzbiecie Meteora. Wstrzasajaca wizja sprawia, że dziewczyna już wie że będzie musiała wspólnie z przyjaciółkami stawić czoło rodzącemu się złu. 

    Mieszkająca na wyspie Alex jako pierwsza dostrzega niepokojące znaki. Brunatny, czerwony odcień strumyka Wywołuje u dziewczyny ogromny niepokój.  Po pomoc Alex udaje się do druidki Elizabeth mieszkającej wśród sekretnego kamiennego kręgu. Druidzi to ludzie żyjący w przyjaźni z naturą i posiadający starożytną wiedzę, jednak i dla nich tajmicze znaki są zagadką. 

     Kolejny niewyjaśniony znak przyjaciółki mogą obserwować na niebie. Niesamowite konstelacje były kierowane do każdej z dziewczyn i wskazywały zbliżające się nowe, nieznane niebezpieczeństwo.      Nowa trylogia w świecie Star Stable jest prawdziwą gratką dla miłośniczek koni oraz tajemniczej wyspy Jorvik. Kontynuacja opowieści o czwórce przyjaciółek walczących z mrocznymi siłami będzie dużo lepiej zrozumiała dla fanek wcześniejszych powieści. Po raz kolejny można przeżyć ekscytującą przygodę z dobrze znanymi bohaterkami. Książka pełna jest magicznych wydarzeń, walki dobra ze złem oraz przyjaźni ponad wszystko.

     Inne książki o pełnej tajemnic wyspie Jorvik to dwa pięknie ilustrowane zbiory opowiadań Opowieści z Jorvik i Star Stable. Opowieści o zmroku" oraz przede wszystkim pierwsza trylogia - Tajemnica Złotych Wzgórz, Przebudzenie legendy, Nadchodzi mrok.


Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

3 komentarze:

  1. konie to piekne zwierzęta, a wspólne sekrety potrafią mocno łączyć

    OdpowiedzUsuń
  2. Już od dłuższego czasu czuję się zainteresowana tym cyklem.

    OdpowiedzUsuń
  3. Furthermore, aspects such as cultural and legal approval, easy accessibility to gambling online, movie star endorsements, and corporate sponsorships are also boosting the market development. The market is doubtless to|prone to} further broaden owing to the supply of cost-effective 점보카지노 cellular purposes worldwide. In most circumstances, gambling is legal and, for most people, not problematic.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia