Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Multicity - gra o budowaniu miasta od muduko

poniedziałek, 22 sierpnia 2022

 

Dzisiaj przychodzę do Was z nową grą od wydawnictwa Muduko, która zaprasza w świat rozwijającej się aglomeracji. Wciel się w architekta przestrzeni miejskiej, który planuje jak rozmieścić wskazane obiekty i wykaż się najlepszą wyobraźnią, sprytem oraz logicznym myśleniem.

Wydawca: Muduko
Wiek graczy: 5+
Czas gry: 20 min
Ilość graczy: 2-4 osób
Data premiery: 2022

     Multicity. Gra o budowaniu miasta to prosta rodzinna gra logiczna, rozwijająca wyobraźnie przestrzenną. Gra skierowana jest do dzieci w wieku 5+, co przełożyło się na bardzo ciekawą oraz przyciągającą uwagę szatę graficzną. Na wyróżnienie zasługuje również bardzo solidne wydanie wszystkich elementów gry oraz pudełka. Zastosowanie grubych tekturowych płytek miasta oraz żetonów  zapewni wielogodzinne rozgrywki. Takie dopracowane gry bardzo lubimy.

Zawartość opakowania:

  • 36 kolorowych płytek terenu miasta 
  • 24 żetony obiektów miejskich w 4 kolorach 
  • instrukcja

     Zasady rozgrywki są bardzo proste, dzięki czemu szybko możemy przejść do zabawy. Każdy gracz otrzymuje 6 obiektów w jednym z wybranych kolorów. Wśród obiektów znajdują się zarówno budynki, jak i pojazdy oraz elementy architektury ozdobnej i roślinność o różnej długością zajmowanych pól od 2 do 7. Grę zaczynamy od potasowanie płytek miasta, które umieszczamy w zakrytym stosie na środku stołu. Jedna z płytek odkrywamy, kładziemy obok stosu i możemy rozpocząć rozgrywkę.  

     W swoim ruchu gracz ma dwie możliwości – może albo dołożyć 1 płytkę miasta do już odkrytych na stole, powiększając w ten sposób przestrzeń miejską, albo umieścić jeden ze swoich obiektów w taki sposób, by jego koniec i początek znajdował się na symbolu w wybranym kolorze obiektu. Warto również ustalić, że zabudowania muszą znajdować się w całości na kafelkach. W ten sposób gracze rozbudowują miejską przestrzeń do momentu, aż któryś z graczy wyłoży wszystkie obiekty w swoim kolorze. Oczywiście wygrywa graczy, który jako pierwszy pozbędzie się wszystkich sześciu żetonów.       Multicity. Gra o budowaniu miasta okazała się dla nas świetną rodzinną grą z prostymi zasadami, które idą w parze z dynamiczną rozgrywką. Dzięki czemu to pozycja uniwersalna, zarówno dla młodszych, jak i starszych graczy. Trudność gry będzie rosła wraz ze wzrostem umiejętności grających, a staranne wykonanie zapewnia długie godziny rozgrywek.

Multicity polecam wszystkim, którzy:
  • szukają gry rozwijającej wyobraźnię przestrzenną
  • preferują gry o prostych zasadach
  • szukają gry do grania razem z dziećmi

 
Wpis powstał w ramach projektu:
http://mamajanka.blogspot.com/2016/02/grajmy.html

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
 Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia