Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Zguba w kosmosie - Stuart Gibbs

środa, 27 marca 2024

 

Zguba w kosmosie to, drugi tom z cyklu Baza Kosmiczna Alfa, autorstwa Stuarta Gibbsa, w tłumaczeniu Aleksandry Szkudłapskiej, z ilustracjami Marty Krzywickiej. Zapraszam na nieziemską historię detektywistyczną prosto z Księżyca.


Tytuł: Zguba w kosmosie
Autor: Stuart Gibbs
Wydawnictwo: Agora
Data wydania: 27.03.2024
Liczba stron: 352

     Dwunastoletni Dashiell Gibson jest lunarnautą, czyli należy do pierwszych ludzi, którzy skolonizowali Księżyc. Mieszka w Bazie Księżycowej Alfa i nie za bardzo chwali sobie ten pobyt. Chłopcu nie smakuje serwowane jedzenie, doskwiera mu ciągła obecność innych i brak możliwości spacerów poza bazą. Sprawę komplikuje również szesnastoletnie rodzeństwo, Patton i Lily, które słynie z przysparzania kłopotów i znęcania się nad młodszymi, o czym Dashiell mógł przekonać się na własnej skórze. Najlepszą towarzyszką Dashiella jest Zan, kosmitka z planety Bosco. Nikt oprócz chłopca nie wie o jej obecność w Bazie Księżycowej. Z resztą sam Dashiell niewiele wie o Zan i nigdy nie widział jej prawdziwego oblicza.

     Życie w Księżycowej Bazie jest pełne wyzwań i zagadek szczególne, gdy w tajemniczych okolicznościach znika dowódczyni lunarnautów, a ostatnią osobą, która ją widziała jest Dashiell. 

Czy została porwana?

A może ktoś chciał się jej pozbyć?

Co z tym wszystkim mają wspólnego kamienie księżycowe?
     Zguba w kosmosie to kosmicznie fajna detektywistyczno-przygodowa powieść dla dzieci w wieki 9+. Doskonale łączy historię kryminalną pełną humoru i szalonych zwrotów akcji ze sporą dawką kosmicznej wiedzy prosto z przewodnika NASA.

Polecamy!
 

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 

Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia