Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Komiksy paragrafowe - grupa wydawnicza Foksal

środa, 24 kwietnia 2024

 

Komiks paragrafowy dla dzieci, co to takiego? 

Czym różni się od klasycznego komiksu? 

Czy warto po nie sięgnąć?

     Komiksy paragrafowe to ciekawe połączenie klasycznego komiksu oraz gry fabularnej. Czytając ten komiks nie tylko stajemy się odbiorcami, ale przede wszystkim bohaterami opowieści. Sam możesz zdecydować o dalszych losach postaci, a z każdym naszym wyborem przeżywamy zupełnie nowe przygody. Od czytelnika zależy, jakiego wyboru dokona, wówczas akcja przenosi się na określoną stronę. Dzięki temu komiksy te można czytać wielokrotnie odkrywającą kolejne zwroty akcji oraz inne zakończenia historii. Komiksy paragrafowe to doskonały wybór dla fanów komiksów oraz gier, którzy pragną przeżyć interaktywną przygodę na papierze. Komiksy tego typu rozwijają wyobraźnię, umiejętności logicznego myślenia i podejmowania decyzji. Na rynku wydawniczym można znaleźć różne tytuły, skierowane do różnych grup wiekowych i o różnych tematykach, co pozwala na znalezienie idealnego komiksu paragrafowego dla każdego. W ostatnim miesiącu ukazały się trzy nowe komiksy paragrafowe dla dzieci. 

KOTKI I SMOKI: Przebudzenie wulkanu

Premiera: 24.04.2024

     Wciel się w małego bohatera, który musi ocalić wyspę Tubatuba przed gniewem straszliwego smoka lawy. Odkryj zakamarki bajkowego świata Mo: przemierz dżunglę, zanurkuj w morzu, popłyń pirogą, odwiedź smoczą świątynię i udaj się wprost do wnętrza wulkanu, by uspokoić ognistego smoka lawy. Niektóre wyzwania mogą wydać Ci się trudne, na szczęście w plecaku Mo znajdziesz dużo przydatnych przedmiotów. W każdym kadrze czekają na Ciebie nowe zagadki i postaci, z którymi możesz się zaprzyjaźnić. W świecie Mo nie ma czasu na nudę, a każda przygoda jest wyjątkowa, bo to Ty decydujesz, którą ścieżką podążysz.


MALI RYCERZE: Dyplom

Premiera: 24.04.2024

     Sara i Natan bardzo chcą zostać rycerzami i są gotowi sprostać każdemu wyzwaniu, żeby osiągnąć cel. Natan bardzo dobrze pływa, a Sara posiada specjalny klucz, którym może otwierać zamknięte drzwi. Decyduj, w którą postać się wcielisz i wyrusz na spotkanie z przygodą. Czekają na Ciebie wyzwania, i misja zdobycia trzech elementów rycerskiego ekwipunku. Na swojej drodzy napotkasz również wiele postaci i ciekawych stworzeń, a Profesor Bzik powierzy Ci odpowiedzialne misje. 

     Marzysz, by dostać się do szkoły dla małych rycerzy? W tym komiksie jest to możliwe!


MALI HOKUS I POKUS: Burza i grzyby

Premiera: 24.04.2024

    Poznaj Hokusa i Pokus – dwójkę przyjaciół, którzy razem uczą się w Szkole Bajkonologii. Przed nimi dwie niesamowite i niebezpieczne misje prosto ze znanych i lubianych bajek. Musisz wybrać, którą misję chcesz wypełnić. Możesz wyruszyć z Hokusem do Krainy Chmur, by odnaleźć i ocalić zaginioną Dorotkę. A może wolisz polecieć za zaczarowanym dywanie prosto do Krainy Tysiąca i Jednej Nocy, by razem z Pokus rozwiązać zagadkę dziwacznych grzybów? Nie zapomnij tylko wybrać sympatycznego bajkona, który umili ci podróż.

 Którą z przygód wybierzesz jaka pierwszą?       Komiksy są rewelacyjne, pełne kolorów, fantastycznych zadań i interaktywnych misji. Każdy znajdzie wymarzoną postać i własną drogę w szalonych przygodach. Na pierwszych stronach znajdziemy dokładna instrukcję, jak korzysta z książek. Kolorowe zakładki oraz symbole ułatwiają poruszanie się po komiksie. Tego typu rozwiązania doskonale kształtują uważne czytanie oraz orientowanie się w przebiegu akcji. Na kolejnych stronach na czytelnika czekają również mapy, labirynty, karty przygód itp. Atrakcji jest co niemiara!

Którą przygodę chcesz przeżyć?

 

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 

Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia