Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

"Głodni zmian"- pora na dobre, zdrowe zmiany.

środa, 27 stycznia 2016

Prawidłowe żywienie dzieci jest nie lada wyzwaniem dla rodziców i tak naprawdę zaczyna się już w okresie prenatalnym. Wartościowe odżywianie kobiety w ciąży wpływa nie tylko na masę urodzeniową dziecka, ale również na prawidłowy rozwój płodu, na metabolizm, odporność czy rozwój zdolności poznawczych dziecka w przyszłości. Jak się odżywiać by dostarczy wszystkie niezbędne substancje, nie przytyć i cieszyć się z ciąży?             Po urodzeniu dziecka dylematy nie kończą się, a jedynie pojawiają się kolejne - rozszerzanie diety, alergie pokarmowe, awersja na wybrane produkty. W świecie dziecięcej diety rodzice napotykają na prawdziwe trudne przypadki. Niejadek, któremu przeforsowanie każdego kęsa jest prawdziwym sukcesem rodziców. Z drugiej strony mały głodomorek, który pochłania porcje odpowiednie dla dorosłych, a pulchne paluszki i ciałko nie ma energii na bycie dzieckiem. Odsetek dzieci poniżej 5 roku życia, które chorobliwie tyją wzrasta w zastraszającym tempie, a epidemia otyłości dotyczy również Polski.  Wszędobylskie słodycze i  przetworzona żywność zalewa nasz świat i bardzo smakuje naszym dzieciom. Jednocześnie nie należny winić dzieci, które przecież nie decydują, co rodzice kupują w sklepie lub czy spędzą popołudnie przed telewizorem, czy na zabawie w parku.  W natłoku codzienności każdy rodzic może być zagubiony, ale ważne aby miał możliwość rzetelnej pomocy. 
Ale czy taką możliwość posiada? 
Ile z Was kiedykolwiek korzystało z porady dietetyka ?  
A przecież dobry dietetyk nie tylko pomoże dobrać produkty odpowiednie dla kobiet w ciąży, ale też skomponuje atrakcyjny jadłospis dla każdego dziecka. 
              Rodzice skupieni wokół ruchu społecznego Głodni Zmian oraz konsultanci krajowi, dietetycy, lekarze, pielęgniarki i eksperci zawiązali społeczną inicjatywę w celu wprowadzenia porad dietetycznych finansowanych przez NFZ dla kobiet w ciąży i rodziców dzieci do 3-go roku życia.

 My niżej podpisani Rodzice chcemy mieć dostęp do fachowych porad z zakresu edukacji zdrowotnej, profilaktyki i zdrowego żywienia dzieci, finansowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Chcemy, żeby do przynajmniej jednej takiej porady miały dostęp wszystkie kobiety w ciąży i rodzice dzieci do 3go roku życia.

Inicjatywa społeczna nie sfinalizuje się bez Twojej pomocy. Potrzeba 10 000 podpisów, na dzień dzisiejszy jest  5 735 osób popierających e-petycję. Zachęcamy do podpisania e-petycji do Ministra Zdrowia w sprawie bezpłatnych porad żywieniowych dla kobiet w ciąży i rodziców małych dzieci.

  Wystarczy tylko 36 sekund, aby wypełnić e-petycji, zobaczcie sami to prosta, ale bardzo istotna rzecz. 

E-petycji do Ministra Zdrowia w sprawie bezpłatnych porad żywieniowych dla kobiet w ciąży i rodziców małych dzieci.
Wyniki konkursu  "Jesteśmy Głodni Zmian"


Kubek z logo "Głodni Zmian" oraz zestawy fartuszków dla dziecka i rodzica otrzymują:

pani Kasia i cudny kucharz Augusty

pani Żaneta i dzielny kucharz Kacper

pani Kasia Z. z małym smakoszem 

pani Maria z artystką Olą

pani Kasia K. i mały budowniczy Karola


GRATULACJE!

2 komentarze:

  1. to świetna inicjatywa :-) Cieszę się że są ludzie którzy postanawiają zmienić coś na lepsze.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia