Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

DIY: Myszka Minnie - kartka, zaproszenie, bilecik.

piątek, 29 stycznia 2016Minnie Mouse to narzeczona Myszki Miki i ulubienica wielu dziewczynek. Zazwyczaj jest ubrana w sukienkę w czerwonym lub różowym kolorze z białymi grochami. Uzupełnienie stroju jest charakterystyczna, wielka kokarda pasująca do całości stroju i buciki na obcasie.

W łatwy sposób możesz stworzyć zaproszenie lub kartkę życzeniami w kształcie Myszki Minnie. Z pewnością będzie to doskonały dodatek, który ucieszy każdą małą solenizantkę.

Materiały:
kartki papieru w kolorze białym, czarnym i czerwonym
klej, nożyczki
dziurkacz
cyrkiel

Za pomocą cyrkla na czarnej kartce wykreślamy kształt głowy myszki Minnie z dużymi uszami. Z białej wycinamy białe podwójne koło nieco mniejsze od czarnego. Ważne koła nie rozcinamy całkowicie powinny zostać połączone. Na białej kartce można wcześniej zaprojektować nagłówek, życzenia i wydrukować na komputerze.Dziurkaczem przygotowujemy białe grochy, tu doskonale bawią się dzieci. Z czerwonego kolory wycinamy szablon na kokardę.Większą część z szablonu zwijamy i sklejamy jej końce od tyłu po środku, a następnie powstałą kokardę przyklejamy na drugim elemencie. Półcentymetrowej szerokości pasek przyklejamy na środkowej części kokardki, łącząc stabilnie całość.Pora na najbardziej mozolna część, czyli ozdabianie białymi kropkami kokardki. Warto na brzegach poprzyklejać częściowo poprzecinane kółeczka. Efekt końcowy jest zachwycający.Kokardę przyklejamy do gotowej kartki między uszami. Frontową część ozdabiamy na przykład cyfrą urodzin lub napisem - zaproszenie, podziękowanie itp. W środku wypisujemy treść dostosowana do okazji.Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia