Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Laurelin Paige "Uwikłani. Hudson"

piątek, 25 listopada 2016


Uwikłani. Hudson to już czwarta część bestsellerowej serii "Uwikłani". Tym razem poznajemy historię burzliwego związku Alayny Withers oczyma samego Hudsona Pierce'a.

Tytuł: Uwikłani. Hudson
Autor: Laurelin Paige
Wydawnictwo: Kobiece
Data wydania: 21.10.2016
Liczba stron: 496
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: 135 x 205 mm
Cena okładkowa: 34,90 zł
Kategoria: bestsellery

           Hudson Pierce, niespełna trzydziestoletni milioner jest jedną z najlepszych partii w Nowym Jorku. Cały świat jest u jego stóp - władza, pieniądze, kobiety, ale czy odnajduje w swoim życiu prawdziwe szczęście? Jest znudzony biznesowym światem, a swoje kolejne znajomości damskie traktuje przedmiotowo. Choć Hudson nie zdaje sobie sprawy, prawdziwa miłość może nadać sens istnieniu. Wszystko jednak się zmienia, gdy poznaje zniewalającą Alaynę Withers.
         Nie miałam okazji czytać poprzednich części, więc można powiedzieć, że zaczynam poznawać związek Alayny i Hudsona od końca. Jednak nie ma to znaczenia, ponieważ autorka zadbała, aby książki można było czytać niezależnie. Zarówno nowy czytelnik, jaki miłośnicy całej serii znajdą w tej części coś dla siebie. Dla znających poprzednie książki, Laurelin Paige przygotowała nie lada gratkę ukazując historię w krańcowo inny sposób - z punktu widzenia mężczyzny. Dzięki temu odkrywany krok po kroku tajemniczego biznesmena, jego młodość, rodziców, związek z Celią oraz to jak przeszłość kształtuje jego osobowość. Autorka podzieliła książkę na dwa etapy – przed i po poznaniu Alayny w naprzemiennie ułożonych rozdziałach. Ten zabieg sprawia, że czytelnik może obserwować przemianę jaka następuje w Hudsonie po spotkaniu z Alayną.  

"Bez trudu mogę podzielić swoje życie na dwa etapy 
- przed nią i po niej ..."

        Osobiście preferuje narrację kobiecą, jednak tym razem miło zostałam zaskoczona. Laurelin Paiga w cudowny sposób zarysowuje akcję i dynamizuje tempo oraz przedstawiła bohaterów. To wszystko sprawia, że książkę czyta się lekko i przyjemnie. Oczywiście nie zabrakło gorących scen erotycznych, ale to nie wszystko, co sprawia, że czytamy tę powieść z wypiekamy na twarzy. Autorka w doskonały sposób przedstawia skomplikowany charakter męski - Hudsona, silną kobiecą naturę - Alayny oraz rodzące się miedzy nimi uczucie i pożądanie. Fabuła wciąga czytelnika niepostrzeżenie i strawią, że książkę czyta się z zapartym tchem.

"Zaczynam się i kończę wraz z nią. To takie proste. 
Nasze światy splotły się ze sobą i otaczają nas kompletnie. Stworzyły razem coś nowego. 
Nie ma już jej historii ani mojej. Od teraz ta historia jest tylko nasza."
 

  Za możliwość poznania Hudsona dziękuję:
 http://www.taniaksiazka.pl/messi-atomowa-pchla-luis-miguel-pereira-p-728964.html

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia