Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Turystyczna Rodzinka do Sześcianu

czwartek, 13 kwietnia 2017

Kolejny raz rok z rzędu Zarząd Główny PTTK organizuje Ogólnopolski Konkurs pt.Turystyczna Rodzinka. Celem konkursu jest promowanie spędzania przez rodziny czasu wolnego w sposób aktywny, poznawanie nowych form turystyki oraz kształtowanie u dzieci i młodzieży poszanowania dla przyrody.

Uwielbiamy odkrywać nowe miejsca, aktywnie spędzać czas, choć od momentu pojawienia się dzieci, każdy wyjazd nabrał nieco odmiennego charakteru. Mniej spontaniczności, więcej bagażu, tematyka dostosowana do małych podróżników, często plany ulegają zmiana, ale zawsze jest sporo  zabawy, nauki i frajdy ze wspólnie spędzonego czasu.

W tym roku postanowiliśmy dołączyć do Turystycznych Rodzinek z całej Polski. Nasze wycieczki będziecie mogli obserwować na naszym blogu w zakładce "PODRÓŻUJEMY" oraz będziemy je dokumentować w Dzienniczku Wypraw.

Trzymajcie za nasz kciuki.
Zgłoszenie wysłane, w głowie pełno planów, teraz pozostają tylko podróżne!
Do zobaczenia na szlaku!


Dla zainteresowanych kilka istotnych informacji.

W konkursie mogą wziąć udział rodziny wspólnie uprawiające turystykę, które:

1. Zgłoszą w terminie do 30.08.2017 roku do biura Zarządu Głównego PTTK na adres ZG PTTK ul. Senatorska 11, 00-075 Warszawa lub na adres mailowy: poczta@rodzina.pttk.pl chęć uczestnictwa w nim (karta do pobrania ze strony www.rodzina.pttk.pl),

2. Odbędą w terminie do 30 grudnia 2017 roku, co najmniej 8 wycieczek turystycznych, jedno- lub wielodniowych, pieszych, kolarskich, kajakowych itp.,

3. Opiszą przebieg wycieczek, potwierdzą ich przebieg w obiektach zlokalizowanych na trasie i w ciekawy sposób odzwierciedlą go w specjalnie przez siebie przygotowanym Dzienniczku Wypraw Rodzinnych. Wśród 8 wycieczek: co najmniej 2 należy odbyć po najbliższej okolicy (gminie, powiecie), co najmniej 2 na terenie województwa, pozostałe wg uznania.

4. Prześlą Dzienniczki Wypraw Rodzinnych na adres w/w do 15 stycznia 2018.Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.rodzina.pttk.plBardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

2 komentarze:

  1. Powodzenie :-) z ciekawością będe śledzić jakie miejsca odwiedzacie:-)

    OdpowiedzUsuń
  2. No wakacje z rodziną, a szczególnie z dzieciakami to zawsze duże wyzwanie, dlatego ja zawsze od razu sprawdzam różne propozycje tego, co znajduje się dookoła miejsca, w którym będziemy. Teraz np. na stronie http://www.lesnydwor.karpacz.pl/karpacz-atrakcje-dla-dzieci sprawdzam atrakcje dla dzieci w Karpaczu na nasz wyjazd.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia