"Ms. Manwhore" Katy Evans

piątek, 23 czerwca 2017

"Ms. Manwhore", to trzecia część bestsellerowej serii Katy Evans i zarazem ostateczne pożegnanie z bohaterami dwóch pierwszych książek Manwhore.

Tytuł:  Ms. Manwhore
Autor: Katy Evans    
Seria: Manwhore
Wydawnictwo: Kobiece
Data wydania: 18.05.2017
Liczba stron: 184
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Cena okładkowa: 34,90 zł
Kategoria: BESTSELLER

      Jak sam autorka podkreśla nie była jeszcze gotowa na pożegnanie z Malcolmem oraz Rachel i stąd dodatkowa książka o ich losach. Wisienka na torcie dla wszystkich miłośników serii oraz doskonała okazja do pozytywnego pożegnania się z bohaterami.
       Romantyczne zręczny, przeprowadzka, przygotowania do ślubu oraz huczne wesele na prywatnej wyspie, czyli zakończenie serii o namiętnym i burzliwym romansie milionera Malcolma oraz przebojowej Rachel. Wymarzone zakończenie każdej zakochanej kobiety... jednak co za dużo, to niezdrowo. Wszystko wprost idealnie, słodkie i tylko czekałam z każdą przeczytaną stroną na wielki Buum! Intrygę, tajemnicę, zdradę, kres, a tym razem autorka zaskoczyła mnie prawdziwym happy endem.
      Krótka książka na czytelnicze popołudnie w samotności z kubkiem ulubionej herbaty. Autorka wprowadza momentami minimalistyczne opisy, wręcz pamiętnikowe, skupiając się na dążeniu do wyznaczonego celu z perspektywy Rachel. Trochę szkoda, że nie mamy możliwości poznać emocji samego Malcolma.

    ,,Ms. Manwhore" to pozycja obowiązkowa dla każdej wielbicielki tej serii.

 
Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

2 komentarze:

  1. Żebym ja tylko jeszcze miała czas na czytanie ;) W domu cały stosik książek czeka, ale pewnie jeszcze tak sobie długo poczeka ;)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia