Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

W Polskę z kartami Trefl!

sobota, 3 czerwca 2017


 "I Love Tatry" oraz "I Love Bałtyk" to kolejna propozycja kart dla miłośników podróży oraz gier karcianych.

Cena: 7,99zł


     Na 55 kartach  I Love Tatry  znajdziemy charakterystyczne budowle dla regionu, tradycyjne tańce i kuchnię oraz najpiękniejsze tatrzańskie widoki przedstawione w czerech porach roku. Zestaw  I Love Bałtyk oczywiście zawiera karty z pięknymi krajobrazami prosto znad Bałtyku - zabytki, symbole oraz urokliwe zdjęcia nadmorskich plaż. Wszystkie zdjęcia zostały opisane w języku polskim i angielskim. Karty wykonane bardzo starannie, zaokrąglone rogi, kolorowe i piękne ilustracje zachęcają do gry. Detale w każdym zestawie zostały doskonale dopracowane pod względem tematycznym.
     Kartami można bawić się na wiele sposobów, oczywiście poczynając od typowych rozgrywek karcianych, kończą na rozpoznawaniu tatrzańskich lub nadbałtyckich krajobrazów i zabytków w czasie poznawania i powtórek przyrodniczych. Już nie możemy się doczekać, jak karty będą nam towarzyszyć w czasie plażowania nad Morzem Bałtyckim i w czasie odpoczynku na szklakach tatrzańskich.


O kartach Trefl przeczytasz również:

Tematyczne karty do gry Trefl

Co w trawie piszczy? - nowe kraty Trefl 

Mały Przyrodnik - Dzień Ziemi z Śmieciostworkiem i kartami Trefl.

Post powstał w ramach projektu Grajmy! oraz projektu "Mały Przyrodnik"

 Grajmy!http://www.kreatywnymokiem.pl/2015/06/may-przyrodnik-czerwcowe-robaki-owady-i.html
Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

1 komentarz:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia