Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

"Pocałunek na pożegnanie" Tasmina Perry

niedziela, 4 czerwca 2017


Jedno zdjęcie, jeden gest mówi często więcej niż tysiące słów.

Autor: Tasmina Perry
Wydawnictwo: Kobiece
Data wydania: 07.04.2017
Liczba stron: 488
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Cena okładkowa: 36,90 zł
Kategoria: BESTSELLER

     Abby Gordon pracuje jako archiwistka w Królewskim Instytucie Kartograficznym. Tysiące map, atlasów, cenne przedmioty liczące dziesiątki lat i oczywiście setki tysięcy negatywów, slajdów oraz zdjęć od czasów wynalezienia aparatu fotograficznego. Praca zdawała się nie mieć końca, ale Abby bardzo ją lubiła. W życiu prywatnym kobiety nie działo się dobrze, długie starania o dziecko, zdrada męża, w perspektywie rozwód. Abby pocieszenie odnajduje w przygotowaniach do pierwszej wystawy upamiętniającej 200-lecie Instytutu. W jednym z kartonowych pudeł trafia na fotografie, która sprawia, że Abby zamiera, jej emocje nabierają rozpędu -  Ekspedycja Blake'a, Peru, sierpień 1961. Abby postanawia poznać mężczyznę oraz kobietę fotografii, a dzięki jej staraniom niezwykłe zdjęcie trafia na jubileuszową wystawę. 

   Jak potoczą się dalsze losy sympatycznej Abby? Czy historia pary z amazońskiej dżungli ma szczęśliwe zakończenie? Czy spisek szpiegowski, zimna wojna i miłość może mieć przyszłość?

"Porywająca opowieść o miłości, stracie i głęboko skrywanej tajemnicy" 

    "Pocałunek na pożegnanie" to piękna powieść o miłości na tle współczesnego Londynu oraz roku 1961. Autorka ukazuje, że emocje oraz dążenie do prawdziwej miłości jest uniwersalne i ponadczasowe, niestety nie zawsze kończy się idealnie. Każda z głównych bohaterek jest w innym miejscu swojej miłosnej historii. Niezależnie, czy czytamy o wyzwolonej Rosamund Bailey czy współczesnej Abby Goldman pragnienie odnalezienia tego jedynego uczucia jest niestrudzone.
     Jednak w książce znajdziemy dużo więcej. Bardzo podoba mi się powiązanie akcji wokół fotografii z przed lat oraz świetnie rozbudowane wątki i postacie. Historia przeplata się licznymi zwrotami akcji oraz tajemnicami sprzed lat. Wspaniała kreacja bohaterów zapewnia, że czytelnik wraz z nimi przeżywa radości, rozterki oraz pragnienia.
Polecam!

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

3 komentarze:

  1. Pomysł na fabułę brzmi ciekawie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. I kolejny tytuł do zapisania, zwłaszcza, że drzemie we mnie romantyczna dusza ...

    OdpowiedzUsuń
  3. Oo fajny tytuł brzmi ciekawie:)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia