Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Karta Rowerowa IQ GRANNA

wtorek, 8 sierpnia 2017


Wydawnictwo Granna ma w swojej ofercie bogata serię gier edukacyjnych, które pomogą dzieciom w nauce. Nad nauką naszych pociech pieczę sprawuje Profesor GRANNA.
Seria:  IQ Granna.
Wydawca: Granna
 Ilustracje: Marcin Bruchnalski 
Autor : Ewa Falkowska
Wiek graczy: 6+
Czas gry: 15-30 min
Ilość graczy: 1-4 osób
 Cena: 34,99 zł 


 Zawartość pudełka:
- 53 karty z pytaniami
- plansza do gry
- 4 karty rowerowe
- 12 żetonów z miejscami docelowymi
- 4 rowerzystów z podstawkami
- karta bezpieczeństwa
- kostka do gry
- instrukcja

Przed rozpoczęciem rozgrywki rozkładamy planszę,a każdy zawodnik otrzymuje pionek z podstawką, kartę rowerową i losuje trzy żetony docelowe z 12 dostępnych żetonów - biblioteka, sklep zoologiczny, basen, apteka, kwiaciarnia, cukiernia itd. Zadaniem każdego z graczy jest dotarcie do 3 wylosowanych punktów na mapie miasta. W tym celu poruszamy się po planszy zgodnie z wyrzuconą przez siebie liczbą na kostce i oczywiście zgodnie z zasadami ruchu drogowego. 


Na rowerzystów czekają również pola specjalne:
- oznaczone znakiem zapytania - gracz ciągnie kartę z pytaniem dotyczącym: zasad ruchu drogowego, znajomości znaków drogowych . Kiedy gracz odpowie poprawnie ma możliwość ponownie rzucić kostką,
 
- oznaczone kolorem żółtym - obok nich znajdują się znaki drogowe, do których należy się zastosować (zakaz wjazdu, zakaz jazdy w prawo itp);
W przestrzeganiu przepisów pomoże nam dodatkowo instrukcja, w której znajdziemy omówione wszystkie znaki drogowe umieszczone na mapie miasta. Grę wygrywa gracz, który odwiedzi wszystkie 3 wylosowane pola i najszybciej wróci do swojego domu.
Gra Karta Rowerowa od GRANNA to świetny sposób zabawy i nauki zasad ruchu drogowego w jednym. Zasady bardzo proste i przejrzyste, fajna szata graficzna i pomysł na grę.


Post powstał w ramach projektu:
http://mamajanka.blogspot.com/2016/02/grajmy.html

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

5 komentarzy:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia