Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Nocleg z Booking.com - oferta 50 zł zwrotu

poniedziałek, 7 sierpnia 2017


     Wakacyjne wyjazdy wiążą się w przypadku większych rodzin z nie lada wyzwaniem logistycznym. Obranie odpowiedniej trasy, pakowanie i wreszcie wyszukanie odpowiedniego noclegu.

     Poszukiwanie noclegów może być fascynującym wyzwaniem lub przykrą koniecznością. Niestety dla mnie raczej ta druga opcja wchodziła w grę. Przeglądanie nieskończonej liczby ofert, tysiące telefonów i można było wreszcie wyruszyć. Tak było do tej pory, ale przyszła pora na zmiany.
Po raz pierwszy w tym roku skorzystałam z możliwości zarezerwowania noclegów przez profesjonalną stronę - Booking.com. Cały proces wyszukiwania jest niezmiernie łatwy, natychmiastowo otrzymujemy odpowiednie oferty, a sama rezerwacja i płatności również nie sprawiają żadnych problemów. Oferty posiadają zdjęcia, opisy, lokalizacje oraz opinię innych klientów. Wszystko zrealizowałam w czasie jednego wieczoru w niecałą godzinę.  

     Booking.com przygotował również bardzo ciekawą ofertę promocyjna dla klientów. Przy rezerwacji noclegu przy użyciu udostępnionego poniżej przez nas linku otrzymacie 50 zł zwrotu na swoją kartę. 


     Co należy zrobić wejść w poniższy link, zarezerwować nocleg na stronie Booking.com i cieszyć się zwrotem. Po pobycie i pozytywnej weryfikacji przez pracowników strony Booking.com otrzymacie zwrot w kwocie 50 zł. Oferta jest ograniczona do pierwszych 10 osób.

Miłego wyjazdu!


 Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

1 komentarz:

  1. Może kiedyś będziemy mieli okazję wypróbować, ale raczej rzadko gdzieś dalej jeździmy :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia