Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Konkurs Canpol babies "Zabawy z niemowlakiem"

piątek, 15 września 2017Czy z małym dzieckiem można się bawić? Jak zabawy wpływają na rozwój dziecka? Czy zabawy z niemowlakiem mogą zacieśniać więzy rodzinne? Mama nadzieję, że nasz konkurs odpowie na te pytania.

Opiszcie lub pokażcie Wasze zabawy z najmłodszymi. Kreatywne, a może sportowe? Zaplanowane, czy stawiacie na żywioł? Jakie zabawy wybieracie i dlaczego? Jakie mają one znaczenie dla Was i waszych dzieci?
Nagrodą w konkursie jest wspaniała karuzela z nowej kolekcji "Forest Friends". Wykonana została bezpiecznych, przeznaczonych do kontaktu z dzieckiem materiałów. Karuzela wyposażona jest w trzy lekkie, miłe w dotyku odczepiane zabawki, zawierające grzechotkę lub piszczałkę. Posiada również pozytywkę z 12 kołysankami, które uspokajają dziecko, ułatwiając zasypianie, a żywe kolory rozwijają koordynację wzrokową i motoryczną maluszka.
      
   Migoczące, kolorowe światełka


   Funkcja włącz/wyłącz   Odpinane zabawkiWYNIKI
Niestety możemy wybrać tylko jedną osobę, bo do rozdania mamy tylko jedną nagrodę. Wspaniałe puszczanie baniek, cudowne zabawy na świeżym powietrzu, wycieczki i nury w wodzie. 
Decyzja trudna, ale trzeba było ją podjąć...
Nową właścicielką karuzeli  "Forest Friends" zostaje pani Anna Mierzwińska, a może raczej jej syn oraz tatuś, którzy tak pięknie pokazali nam radość ze wspólnej zabawy. Dziękujemy za wiersz oraz zdjęcia pełne miłości, bo my też kochamy "Lotnisko" :)


 Naszego Synka bardzo kochamy
i wszelkie zabawy z nim uwielbiamy!
Pomysłów na zabawę mamy bez liku,
Aż czasem trudno połapać się w tym mętliku!
Bo dzień bez psotów to dzień stracony,
wtedy nasz Synek jest niezadowolony!
Więc spędzamy razem wolne chwile,
Bo wspólnie czas spędzony smakuje mile!
Udawanie głosów różnych zwierzątek
to zabawa na dobrego dnia początek!
Następnie „A kuku!” przegania nam smutki
i bardzo ją lubi nasz Synek malutki!
Kochamy klocki układać na dywanie,
a duże budowle stanowią fajne wyzwanie!
Z kukiełek teatrzyk Synkowi robimy
i wszyscy się dobrze przy tym bawimy!
Razem śpiewamy wesołe piosenki
żeby nasz Synek poznał różne dźwięki!
Książeczki wspólnie wieczorem czytamy
i ogromną frajdę także i z tego mamy!
Lecz wśród zabaw jest taka, co przebije wszystko
A my z Synkiem zwiemy ją „Lotnisko”!
Tata robi wówczas za pas startowy i lądowisko
a Maluszek raz jest wysoko a zaraz nisko! 🛫🛬
- Anna Mierzwińska


 GRATULUJEMY!


Regulamin konkursu "Zabawy z niemowlakiem"

I. WARUNKI OGÓLNE

1. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przygotowanie zgłoszenia na temat moje zabawy z maluszkiem. Praca powinna ukazywać jak rodzice/opiekunowie spędzają czas z dziećmi podczas zabaw. 
Pracę konkursową w formie tekstu, zdjęcia lub nagrania mp4, avi należy umieścić w komentarzu pod postem konkursowym na fanpage  LINK, przesłać na adres mamadoszescianu@wp.pl lub w komentarzu pod tym postem konkursowym. (przesłane prace zostaną umieszczone w galerii konkursowej na FB).

Miło nam będzie jeżeli polubisz nas i sponsora na FB, udostępnisz post konkursowy i zaprosisz znajomych do zabawy.

3. Aby na bieżąco śledzić przebieg konkursu zapraszam do polubienia nas na FB Mama do sześcianu, również do obserwowania naszego bloga Dlaczego nie ...
5. Konkurs trwa od momentu ogłoszenia 15.09.2017 do 30.09.2017 godz. 23.59.
6. Zgłaszając pracę konkursową uczestnik potwierdzaj znajomość regulaminu konkursowego oraz wyraża zgodę na publikowanie przez organizatora prac i danych zwycięscy.
7. Biorąc udział w konkursie akceptujemy niniejszy regulamin oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Canpol I Sp. z o. o. SKA.: „Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatora oraz firmę Canpol I Sp. z o.o. SKA ich danych osobowych na potrzeby organizacji konkursu i wysyłki nagród. Dane uzyskane w związku z organizacją konkursu będą wykorzystywane zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.101.926 ze zm.).”

II. NAGRODY
1. Nagroda w konkursie przyznawana jest przez Organizatora na podstawie własnego wyboru opartego na subiektywnej ocenie.
2. Za przygotowanie nagrody oraz wysyłkę nagrody odpowiada sponsor Canpol babies.
3. Nagrodą jest karuzela z kolekcji "Forest Friends".
4. W konkursie zostanie przyznana jedna w/w nagroda rzeczowa.
5. Nagroda nie może być wymieniana na gotówkę, ani na inne nagrody rzeczowe.

III. OGŁOSZENIE WYNIKÓW
1. Spośród wszystkich prawidłowych zgłoszeń zostanie wybrany 1 zwycięzca.
2. Ogłoszenie wyników następuje do 5 dni od zakończenia konkursu na blogu Dlaczego nie ... oraz fanpage Mama do sześcianu.
3. Zwycięzca zgłasza się w ciągu 5 dni od ogłoszenia wyników w wiadomości prywatnej do Mama do sześcianu lub na adres mamadoszescianu@wp.pl w celu przekazania danych (adres, imię i nazwisko, adres mailowy i numer telefonu).
4. Brak zgłoszenia, o którym mowa w pkt 5 jest równoznaczny z rezygnacja przez uczestnika z odbioru nagrody.
5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nagrody (za ich jakość, termin dostarczenia lub jej brak).

IV. ODPOWIEDZIALNOŚĆ
1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczanych komentarzy, z zastrzeżeniem jednak, że w przypadku podjęcia informacji o naruszeniu regulaminu portalu Facebook lub norm powszechnie obowiązujących, w tym dobrych obyczajów zobowiązuje się w ciągu 24 h do usunięcia stwierdzono naruszenia.
2. Organizator ma prawo wykluczenia uczestnika w przypadku:
a) podania fałszywych danych osobowych na Facebooku i tworzenie konta dla innej osoby bez posiadania jej pozwolenia, w tym przez osoby poniżej 13 roku życia,
b) udział w konkursie przy pomocy kilku kont, użytkownika na Facebooku,
c) zablokowania konta użytkownika na Facebooku,
d) używanie w odpowiedziach słów powszechnie uważanych za niedozwolone lub zamieszczenia innych wypowiedzi naruszających prawa osób trzecich w tym Organizatora lub Partnera konkursu (sponsora).
3. Wykluczenie z konkursu jest równoznaczne z utratą prawa do nagrody.
4. Facebook nie sponsoruje i w żaden sposób nie uczestniczy w organizacji konkursu, tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.
5. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych. W konkursie może wziąć udział posiadacz konta na portalu społecznościowym Facebook z zastrzeżeniem, że korzystanie z Facebooka przez osoby poniżej 13 roku życia jest zabronione.


 Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał.
 Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

6 komentarzy:

  1. wzajemna obserwacja ?
    https://strefabezeluszka.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Najcudowniejsze zabawy z moimi szkrabami są wtedy, gdy starsze oglądając obrazki w swojej ulubionej książeczce opowiada mi co widzi. To są jeszcze takie proste książeczki, gdzie na każdej stronie jest inny przedmiot, a pod nim podpis. I byłaby to taka zwykła zabawa, gdyby nie pomysłowość mojego starszaka. W pewnym momencie przypomina sobie, że tam w mamy brzuszku jest mała dzidzia i ona nie widzi tych obrazków. Wtedy swoim paluszkiem rysuje na moim brzuszku te przedmioty, które właśnie widzi w książeczce. Co prawda bardziej przypominają one esy-floresy, bo to nasze plastyczne początki, ale maleństwu bardzo się taka zabawa podoba. Zaczyna kopać i wiercić się w okolicy paluszka siostry. Potem starszak prosi, abym to ja coś narysowała na swoim brzuszku, a ono będzie zgadywać co to jest. Maleństwo cudownie wtedy baraszkuje. A ja rozczulam się takimi pierwszymi wspólnymi zabawami.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia